Lidl
Lidl

Rex prací prášek

Platnost této nabídky vypršela!
CZK 349.00
CZK 179.00
CZK 170.00 Slevu
Aktuální Rex prací prášek z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Rex prací prášek a využijte nejlevnější nabídky Rex prací prášek za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 14 Nov až 20 Nov
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Rex prací prášek a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Rex prací prášek je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Rex prací prášek online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Rex prací prášek speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Rex prací prášek?"

Kdy je Rex prací prášek v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Rex prací prášek příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Rex prací prášek.

Bude příští týden akční Rex prací prášek?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Rex prací prášek? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Rex prací prášek

Kde můžu najít nejlevnější Rex prací prášek?

Tato Rex prací prášek je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Rex prací prášek a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Omino bianco tekutý prací prášek, Ariel prací prášek 60 dávek, vybrané druhy a Kypřicí prášek.

Jaká je cena Rex prací prášek v akci?

Cenu Rex prací prášek najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Rex prací prášek není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 29-11-2022 do 05-12-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Rex prací prášek v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Rex prací prášek, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Rex prací prášek, podívejte se na Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Omino bianco tekutý prací prášek, Ariel prací prášek 60 dávek, vybrané druhy a Kypřicí prášek. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Rex prací prášek dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Rex prací prášek dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Rex prací prášek?

Akční nabídku Rex prací prášek najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Rex prací prášek?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Omino bianco tekutý prací prášek, Ariel prací prášek 60 dávek, vybrané druhy nebo Kypřicí prášek.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Rex prací prášek?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Rex prací prášek vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 29-11-2022 do05-12-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Rex prací prášek, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Rex prací prášek široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Rex prací prášek můžete najít také následující nabídky: Omino bianco tekutý prací prášek, Ariel prací prášek 60 dávek, vybrané druhy a Kypřicí prášek. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...