Letáky od Teta

Poslední aktualizace letáku: 21.06.22

Teta leták

Platnost: 23 čvn až 3 čvc

Tento Teta leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Teta a ušetřete při nákupu v Teta.

Teta leták

Platnost: 9 čvn až 3 čvc

Tento Teta leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Teta a ušetřete při nákupu v Teta.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Teta online?
23.396 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Teta online?
26.765 lidí vás již předběhlo

Teta drogérie akční leták a nabídky 

Skvělé ceny na drogérii a velký výběr bez omezení kvality? Takové produkty najdete, když si otevřete Teta drogérie akční leták a nabídky. Příjemný personál každé pobočky je vám vždycky ochotný pomoci s výběrem a pokud vás nebaví trávit čas osobním nákupem, můžete si zvolit online nákup na internetu. Vybírejte si kosmetiku a drogérii za nejlepší ceny, které najdete pouze v Teta leták. Každý si zde vybere a najdete potřebné zboží pro vaši domácnost a také osobní péči. Podívejte se s námi, jaká nabídka vás zaujme.


Co si nyní můžete koupit v Teta drogérii levněji? 

Co najdete v Teta drogerie leták pro příští týden? Tak například skvělé slevy na prací prášky a aviváže, které provoní váš šatník a budou vám přinášet radost během celého dne. Můžete si vybrat také lak na nehty nebo gel lak a dopřát si péči sama o sebe. Teta drogérie pečuje také o vaši krásu a pokud vám došla rtěnka nebo oční linky, u Teta si můžete vybírat z mnoha značek a také odstínů. Kromě toho můžete získat další slevu, když se zapojíte do Teta programu. Jednoduchá karta vám pomůže sbírat body za nákupy a šetřit. Využívejte také inspirace, kterou přináší Teta magazín a sledujte pravidelně nabídku této drogérie. Prodej na internetu je zaměřený na pohodlné doručení a nebo si můžete své zboží vyzvednout na prodejnách. Neváhejte a nakupujte u Teta. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Že nevíte, jaká je otevírací doba prodejen? Nebo hledáte, která pobočka Teta drogérie je vám nejblíže? Navštivte webové stránky www.teta-drogerie.cz a přečtěte si všechny praktické informace, nebo aktuální letáky. K dispozici je také Teta aplikace, kterou si můžete jednoduše stáhnout a nakupovat přímo z ní. Získejte si slevový kód pro vaše nákupy pravidelným nakupováním. Vše jednoduše a výhodně! Teta je tu pro vás s tou nejlepší nabídkou kosmetiky a drogérie.