O nás

Od roku 2021 je Akcniletak.cz specialistou na vydávání propagačních materiálů prodejců a značek online. Akcniletak.cz je součástí společnosti Kingbee LTD a působí ve 25 zemích světa včetně: Nizozemska, Německa, Belgie, Francie, Rakouska, Brazílie, Dánska a mnoha dalších!

Náš motivovaný tým letákových spotterů, programátorů a designérů se denně zabývá velkým množstvím nabízených letáků, takže o všech aktuálních prospektech budete vždy vědět jako první. Počet návštěvníků naší platformy velmi rychle roste.

Na adrese www.Akcniletak.cz jsou uvedeny všechny aktuální letáky velkých i malých obchodních řetězců v České republice. Jedná se nejen o všechny supermarkety a železářství, ale také o obchody s elektronikou, módou, hračkami, počítači, drogerií a mnoho dalšího. Uvedli jsme pro vás i většinu místních obchodů. Pokud si chcete vybrat konkrétní obchod jako oblíbený, můžete tak snadno učinit kliknutím na srdíčko. Takto se vždy dozvíte jako první o všech nabídkách vašich oblíbených obchodů a pohodlně si vytvoříte sbírku všech vašich oblíbených reklamních letáků pohromadě.

Kromě toho máme také aplikaci Akcniletak.cz dostupnou v obchodě Google Play pro uživatele systému Android a aplikaci IOS pro uživatele systému Apple.

 

Proč si vybrat letákovou aplikaci od Akcniletak.cz?

  • Největší český letákový přehled se všemi letáky!
  • LETÁKOVÁ APLIKACE PRO iPhone a iPad
  • Vždy jako první zveřejníte nejaktuálnější letáky
  • Celostátní i regionální letáky
  • Možnost výběru z nových letáků, oblíbených letáků a tipů na letáky nebo katalogů s téměř prošlou platností
  • Prohlížení letáků podle kategorií nebo obchodů nebo výběr tématu
  • Vaše oblíbené letáky pohromadě pod přehledným názvem
  • Zobrazení také časopisů, brožur, katalogů nebo lookbooků
  • Možnost uložení speciálních nabídek a vytvoření vlastního nákupního seznamu
  • Adresy obchodů ve vašem okolí, které jsou otevřeny TEĎ.

 

Váš leták na Akcniletak.cz?

Protože jsme nezávislí, můžeme vám nabídnout všechny letáky, a to jak celostátní, tak i místní, bez jakýchkoli omezení. Náš motivovaný tým je denně online, aby pro vás jako první umístil nejnovější letáky online. A protože nešíříme žádné papírové letáky, jsme také šetrní k životnímu prostředí. To je výhoda jak pro vás, tak pro životní prostředí!

Pomůžete nám se zlepšováním, nebo chcete získat další informace o umístění letáku na naše stránky? Pošlete nám své připomínky, tipy a dotazy prostřednictvím: [email protected]. Za vaše recenze jsme samozřejmě velmi vděční! Webové stránky a aplikaci Akcniletak.cz vám přináší Akcniletak.cz: nejkomplexnější český letákový web již řadu let. S každým letákem, prospektem, katalogem, nabídkou, slevou a akcí vypsanou od A do Z, se spoustou výhodných nabídek a velkých úspor pro vás!


Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody
app-picture-logo
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu