Nejčastější dotazy

Co je Akcniletak.cz?

Akcniletak.cz vznikl v roce 2021 a od té doby je největší českou nezávislou online platformou pro sběr letáků. Náš tým každý den shromažďuje nejnovější letáky, časopisy a online prospekty, které jsou k dispozici pro všechny (větší) obchody v České republice. Kromě rozsáhlé nabídky na našich webových stránkách si mohou spotřebitelé sestavit osobní newsletter nebo dostávat aktuální informace o svých oblíbených obchodech. Obě tyto služby jsou zdarma a využívají je desetitisíce spotřebitelů. Akcniletak.cz: "Všechny letáky od A do Z".


open-icon close-icon

Jsou mé osobní údaje po přihlášení k odběru k něčemu použity?

Ano, vaše osobní údaje jsou použity, ale výhradně za účelem doporučení letáků a obchodů.


open-icon close-icon

Jak si vytvořím účet?

Registrovat se můžete pomocí e-mailové adresy nebo Facebooku prostřednictvím tlačítka vpravo nahoře na našich webových stránkách. Můžete se zaregistrovat pomocí Facebooku nebo zadáním svých osobních údajů. Následně budete vyzváni k aktivaci účtu prostřednictvím zadané e-mailové adresy. Účet se automaticky aktivuje, jakmile kliknete na odkaz v e-mailu. Po prvním přihlášení budete požádáni o zadání údajů o vaší adrese, abychom vám mohli předložit letáky supermarketů a obchodů, které se nacházejí nejblíže k vám. Váš účet funguje také v aplikaci Akcniletak.


open-icon close-icon

Stěžoval jsem si na distribuci papírových katalogů do mé poštovní schránky. Co mohu udělat?

Na našich webových stránkách Akcniletak.cz zveřejňujeme pouze online letáky. Pokud máte stížnost na papírové letáky společnosti, můžete se obrátit na distributora, který je v letáku nebo v katalogu uveden.


open-icon close-icon

Chtěl bych mít možnost prohlížet letáky, když jsem na cestách. Je to možné?

Rozhodně máme zbrusu novou aplikaci pro vaše mobilní zařízení. Tu si můžete stáhnout v App Store nebo v Obchodě Play.

open-icon close-icon

Jak si mohu prohlédnout letáky ze své oblasti?

Pokud dáváte přednost prohlížení letáků a speciálních nabídek z vaší oblasti, můžete využít službu umístění. Po jejím zapnutí se automaticky zjistí místo, kde se právě nacházíte. Jak tuto funkci zapnete?

Krok 1: Přejděte do NASTAVENÍ

Krok 2: Dále jděte do SOUKROMÍ

Krok 3: Přejděte do nastavení umístění

Krok 4: Zapnutí umístění

Pokud se stále potýkáte s problémy, neváhejte a pošlete nám e-mail na adresu [email protected] Rádi vám pomůžeme.


open-icon close-icon

Jak můžu sledovat určitý obchod?

Oblíbený obchod si můžete přidat do oblíbených kliknutím na srdíčko. Tím se obchod přidá také do sekce "Moje obchody".


open-icon close-icon

Jak mohu sdílet leták s rodinou a přáteli?

Nyní nelze letáky sdílet stisknutím tlačítka, ale odkaz lze samozřejmě sdílet s rodinou a přáteli. Prostřednictvím zbrusu nové aplikace Akcniletak.cz lze katalog velmi rychle sdílet se všemi, kteří jej mají vidět. Super praktické!


open-icon close-icon

Letáky mého oblíbeného obchodu nejsou online. Proč tomu tak je?

Pokud leták vašeho oblíbeného obchodu není online, je to velká škoda! Nejlepší, co můžete udělat, je poslat nám e-mail na adresu [email protected], a my se pak můžeme postarat o to, aby byl leták co nejdříve umístěn online!


open-icon close-icon

Mám dotaz na produkt z letáku, kam se mám obrátit?

Výrobky, které jsou uvedeny v námi nabízených letácích, patří poskytovateli výrobku. Pro informace o aktuálních nabídkách a specifikacích výrobků se můžete obrátit na vlastníka výrobků nebo odesílatele letáku. V letáku je uvedeno, komu speciální nabídky a výrobky patří a kde je možné položit případné dotazy. Kromě toho najdete informace o podnicích, kterým letáky patří, na stránce obchodu.


open-icon close-icon

Kdy mi budou zaslány e-maily?

Budou vám zasílány e-maily o umístění nových letáků vašich oblíbených obchodů, které vás zajímají.


open-icon close-icon

Mohu si objednat produkty z Akcniletak.cz?

Akcniletak.cz neprodává přímo žádné produkty a nabízí pouze aktuální akční nabídky obchodů. Abyste si mohli výrobky objednat, můžete kliknout na logo společnosti nebo můžete kliknout na odkaz na stránku obchodu v dolní části stránky.


open-icon close-icon

Zdá se, že na vaší stránce chybí leták. Jak vás mohu upozornit?

Akcniletak.cz chce nabídnout největší sortiment letáků od A do Z. Snažíme se na našich stránkách zobrazit všechny letáky ze všech obchodů v České republice. Samozřejmě se může stát, že na nějaký obchod zapomeneme, ale nemusíte se bát! Pokud nám prostřednictvím kontaktní stránky dáte vědět, která prodejna nám chybí, postaráme se o to, aby se její nejnovější leták do týdne na stránkách objevil.


open-icon close-icon

Moje firma má také leták. Můžeme náš leták umístit na Akcniletak.cz?

Jistě! Máme pro vás různé možnosti, vyplňte prosím formulář na naší stránce: https://www.akcniletak.cz/kontakt

open-icon close-icon

Jak mohu změnit údaje o svém účtu?

Jakmile se přihlásíte, uvidíte v pravém horním rohu své jméno, najeďte na něj myší a klikněte na možnost Údržba účtu. Nyní můžete upravit informace o svém účtu.


open-icon close-icon

Co mám dělat, když jsem zapomněl/a své heslo?

Klikněte na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE" v pravém horním rohu. Vedle tlačítka "zapamatovat si mě" se zobrazí nápis "zapomenuté heslo?", na který klikněte. Poté ;vyplníte e-mailovou adresu svého účtu. Na tuto e-mailovou adresu obdržíte e-mail s odkazem, jehož prostřednictvím si můžete změnit heslo. Pokud tento e-mail neobdržíte, nezapomeňte zkontrolovat složku se spamem.


open-icon close-icon

Kdy budou zveřejněny nejnovější letáky?

Snažíme se na Akcniletak.cz denně zveřejňovat nejnovější a nejaktuálnější letáky. Letáky na následující týden budou na našich stránkách zveřejněny vždy o víkendu předcházejícím tomuto týdnu. Proto si nezapomeňte denně prohlížet naše stránky, abyste si již mohli prohlédnout nejnovější letáky!


open-icon close-icon

Chci se odhlásit z odběru newsletteru. Mohu to udělat?

Samozřejmě, že můžete! Po přihlášení se můžete z odběru odhlásit na stránce svého účtu.


open-icon close-icon
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody