Nejčastější dotazy

Akcniletak.cz vznikl v roce 2021 a od té doby je největší českou nezávislou online platformou pro sběr letáků. Náš tým každý den shromažďuje nejnovější letáky, časopisy a online prospekty, které jsou k dispozici pro všechny (větší) obchody v České republice. Kromě rozsáhlé nabídky na našich webových stránkách si mohou spotřebitelé sestavit osobní newsletter nebo dostávat aktuální informace o svých oblíbených obchodech. Obě tyto služby jsou zdarma a využívají je desetitisíce spotřebitelů. Akcniletak.cz: "Všechny letáky od A do Z".


Ano, vaše osobní údaje jsou použity, ale výhradně za účelem doporučení letáků a obchodů.


Registrovat se můžete pomocí e-mailové adresy nebo Facebooku prostřednictvím tlačítka vpravo nahoře na našich webových stránkách. Můžete se zaregistrovat pomocí Facebooku nebo zadáním svých osobních údajů. Následně budete vyzváni k aktivaci účtu prostřednictvím zadané e-mailové adresy. Účet se automaticky aktivuje, jakmile kliknete na odkaz v e-mailu. Po prvním přihlášení budete požádáni o zadání údajů o vaší adrese, abychom vám mohli předložit letáky supermarketů a obchodů, které se nacházejí nejblíže k vám. Váš účet funguje také v aplikaci Akcniletak.


Na našich webových stránkách Akcniletak.cz zveřejňujeme pouze online letáky. Pokud máte stížnost na papírové letáky společnosti, můžete se obrátit na distributora, který je v letáku nebo v katalogu uveden.


Rozhodně máme zbrusu novou aplikaci pro vaše mobilní zařízení. Tu si můžete stáhnout v App Store nebo v Obchodě Play.

Pokud dáváte přednost prohlížení letáků a speciálních nabídek z vaší oblasti, můžete využít službu umístění. Po jejím zapnutí se automaticky zjistí místo, kde se právě nacházíte. Jak tuto funkci zapnete?

Krok 1: Přejděte do NASTAVENÍ

Krok 2: Dále jděte do SOUKROMÍ

Krok 3: Přejděte do nastavení umístění

Krok 4: Zapnutí umístění

Pokud se stále potýkáte s problémy, neváhejte a pošlete nám e-mail na adresu [email protected] Rádi vám pomůžeme.


Oblíbený obchod si můžete přidat do oblíbených kliknutím na srdíčko. Tím se obchod přidá také do sekce "Moje obchody".


Nyní nelze letáky sdílet stisknutím tlačítka, ale odkaz lze samozřejmě sdílet s rodinou a přáteli. Prostřednictvím zbrusu nové aplikace Akcniletak.cz lze katalog velmi rychle sdílet se všemi, kteří jej mají vidět. Super praktické!


Pokud leták vašeho oblíbeného obchodu není online, je to velká škoda! Nejlepší, co můžete udělat, je poslat nám e-mail na adresu [email protected], a my se pak můžeme postarat o to, aby byl leták co nejdříve umístěn online!


Výrobky, které jsou uvedeny v námi nabízených letácích, patří poskytovateli výrobku. Pro informace o aktuálních nabídkách a specifikacích výrobků se můžete obrátit na vlastníka výrobků nebo odesílatele letáku. V letáku je uvedeno, komu speciální nabídky a výrobky patří a kde je možné položit případné dotazy. Kromě toho najdete informace o podnicích, kterým letáky patří, na stránce obchodu.


Budou vám zasílány e-maily o umístění nových letáků vašich oblíbených obchodů, které vás zajímají.


Akcniletak.cz neprodává přímo žádné produkty a nabízí pouze aktuální akční nabídky obchodů. Abyste si mohli výrobky objednat, můžete kliknout na logo společnosti nebo můžete kliknout na odkaz na stránku obchodu v dolní části stránky.


Akcniletak.cz chce nabídnout největší sortiment letáků od A do Z. Snažíme se na našich stránkách zobrazit všechny letáky ze všech obchodů v České republice. Samozřejmě se může stát, že na nějaký obchod zapomeneme, ale nemusíte se bát! Pokud nám prostřednictvím kontaktní stránky dáte vědět, která prodejna nám chybí, postaráme se o to, aby se její nejnovější leták do týdne na stránkách objevil.


Jistě! Máme pro vás různé možnosti, vyplňte prosím formulář na naší stránce: https://www.akcniletak.cz/kontakt

Jakmile se přihlásíte, uvidíte v pravém horním rohu své jméno, najeďte na něj myší a klikněte na možnost Údržba účtu. Nyní můžete upravit informace o svém účtu.


Klikněte na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE" v pravém horním rohu. Vedle tlačítka "zapamatovat si mě" se zobrazí nápis "zapomenuté heslo?", na který klikněte. Poté ;vyplníte e-mailovou adresu svého účtu. Na tuto e-mailovou adresu obdržíte e-mail s odkazem, jehož prostřednictvím si můžete změnit heslo. Pokud tento e-mail neobdržíte, nezapomeňte zkontrolovat složku se spamem.


Snažíme se na Akcniletak.cz denně zveřejňovat nejnovější a nejaktuálnější letáky. Letáky na následující týden budou na našich stránkách zveřejněny vždy o víkendu předcházejícím tomuto týdnu. Proto si nezapomeňte denně prohlížet naše stránky, abyste si již mohli prohlédnout nejnovější letáky!


Samozřejmě, že můžete! Po přihlášení se můžete z odběru odhlásit na stránce svého účtu.


Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody
app-picture-logo
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu