Letáky od Lidl

Poslední aktualizace letáku: 23.06.22

Lidl leták

Platnost: 27 čvn až 3 čvc

Tento Lidl leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Lidl a ušetřete při nákupu v Lidl.

Lidl leták

Platnost: 21 čvn až 27 čvn

Tento Lidl leták plný nabídek je stále platný pro 2 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Lidl a ušetřete při nákupu v Lidl.

Lidl leták

Platnost: 20 čvn až 26 čvn
Trendy

Tento Lidl leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Lidl a ušetřete při nákupu v Lidl.

Lidl leták

Platnost: 13 čvn až 26 čvn
Trendy

Tento Lidl leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Lidl a ušetřete při nákupu v Lidl.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Lidl online?
13.390 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Lidl online?
22.394 lidí vás již předběhlo

Lidl akční leták a nabídky 

Každý týden se můžete těšit na to, čím vás tentokrát překvapí Lidl akční leták. Vysoká kvalita, přívětivé ceny a produkty, které nenajdete nikde jinde. To je Lidl a proto v něm rádi nakupujete. Slevy a speciální akce nejsou výjimkou ani pro tento týden, kdy můžete nakoupit ještě více potravin a produktů za nízké ceny. Podívejme se nyní na nabídku supermarketu Lidl pro tento týden. 


V aktuálním akčním letáku najdete mnoho zajímavých potravin. Farmářské špekáčky, nebo vepřová krkovice v akci potěší milovníky letního grilování, stejně jako prodej piva a vína se slevou. Kromě toho v Lidlu můžete na svůj nákupní seznam přidat také to nejčerstvější ovoce a zeleninu, včetně šťavnatého vodního melounu nebo hroznového vína. Dále potěší nabídka čerstvě upečeného pečiva, nebo také olivový olej, který se výborně hodí pro přípravu vašich salátů. Kdo si rád pochutná na sladkostech a zmrzlině, určitě ocení nabídku těchto produktů v letáku. Vaše jídlo bude mít jinou dimenzi také, pokud vyzkoušíte rostlinnou stravu a veganské pochoutky, které si pro vás v Lidl pro tento týden připravili. Nabídku doplňuje také speciální výběr z regionů, nebo kolekce oblečení pro volný čas a domácnost. Všechny pobočky Lidl, ať už to v Praze, Brně, Ostravě, či Olomouci, vám poskytnou vždy tu nejlepší možnou slevu a výhodné nabídky. 


V prodejnách Lidl se můžete těšit na možnost použít stravenky k platbě, ale také na využití zákaznických benefitů, jako je karta Lidl. Seznam prodejen najdete mimo jiné prostředí aplikace, která je ke stažení pro chytré telefony. 


Kdo preferuje webové stránky, může si rozkliknout www.lidl.cz, kde najdete všechny potřebné informace, jako je otevírací doba prodejen, akční letáky, aktuální nabídky, nebo také recepty a magazín Lidl. Kromě tohoto na internetu můžete provést online nákup a uplatnit slevový kód. Na stránkách Lidl také najdete velmi bohatý a podařený e-shop, kde můžete najít produkty, které nejsou dostupné na vaší prodejně, ale stejně tak položky z akčního letáku. Hypermarket Lidl vám jednoduše vaše objednané nákupy doručí domů. Podívejte se na nový leták ještě dnes.