Letáky od Penny Market

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Penny Market leták

Platnost: 30 čvn až 6 čvc

Tento Penny Market leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Penny Market a ušetřete při nákupu v Penny Market.

Penny Market leták

Platnost: 23 čvn až 6 čvc

Tento Penny Market leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Penny Market a ušetřete při nákupu v Penny Market.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Penny Market online?
22.387 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Penny Market online?
54.030 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Penny market akční leták a nabídky

Penny market svým zákazníkům každý týden přináší nejlepší nabídky a akce. Vždy kvalitní výběr za ty nejlepší ceny můžete očekávat i v Penny akční leták pro tento týden. Kdo by nechtěl nakupovat v příjemném prostředí potraviny od českých dodavatelů s nejlepší kvalitou. Supermarket Penny vás vždycky potěší a najdete zde to, co potřebujete proto, aby vaše jídlo bylo chutné a výživné.

 

Pojďme se podívat, co najdete tento týden, když navštívíte pobočky Penny i ve vašem městě. Čerstvé ovoce a borůvky z České republiky určitě potěší milovníky zdravé stravy i ty, kteří si rádi upečou koláč. Dále je zajímavá také nabídka alkoholu, kde najdete slevy na pivo, víno, ale i další likéry, které se mohou skvěle hodit na vaše letní oslavy a posezení. Na váš nákupní seznam potravin byste měli určitě připsat také zmrzlinu, která osvěží v parném létě, nebo čerstvé maso na váš gril. Nabídku doplňují také mléčné výrobky anebo vybavení pro vaše školáky. Penny hypermarket nabízí školní potřeba, sešity, penály, ale také přezůvky a sportovní vybavení pro vaše malé školáky. Slevu najdete na všechny produkty pro úspěšné zahájení školního roku a také na produkty do vaší domácnosti.

 

Pokud byste se rádi dozvěděli více o tom, jaké jsou aktuální slevy a prodej na prodejnách Penny, můžete vždy využít aplikace, kterou tento supermarket nabízí ke stažení. Najdete zde akční letáky, magazín Penny, ale také recepty, nebo více o tom, kde najdete některé z prodejen. V aplikaci si také můžete vytvořit účet zákazníka, jehož výsledkem je karta Penny a získat tak dodatečnou slevu. Kromě tohoto určitě potěší, že v Penny můžete bez problémů použít k platbě stravenky.

 

Kromě aplikace můžete také navštívit webové stránky www.penny.cz, kde najdete více informací o tom, jaká je otvírací doba ve všech městech, kde najdete Penny. Kromě velkých měst jako je Praha, Brno a Ostrava, najdete Penny také v menších městech, jako je Rousínov, nebo Poděbrady. Na webu můžete také provést online nákup a získat slevový kód, nebo se podívat na další recepty na výborná jídla nejen pro váš nedělní oběd.