Letáky od Tesco

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Tesco leták

Platnost: 29 čvn až 5 čvc

Tento Tesco leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Tesco a ušetřete při nákupu v Tesco.

Tesco leták

Platnost: 20 kvě až 18 srp

Tento Tesco leták plný nabídek je stále platný pro 47 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Tesco a ušetřete při nákupu v Tesco.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Tesco online?
49.156 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Tesco online?
56.934 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Tesco akční leták a nabídky 


Bohatá nabídka Tesco vás nikdy nezklame, a to ani aktuální akční leták. Kdo by nemiloval velký výběr a skvělou dostupnost. Pobočky Tesco jsou v každém větším městě, ne jen v Praze, Brně a Ostravě, ale i v okresních městech. Proto si do Tesca klidně můžete skočit na nákup i vy a budete mít zaručeno, že ušetříte, díky akční nabídce a možnosti použít stravenky. Jaké jsou nabídky a letáky na prodejnách pro tento týden? 


V akčním letáku Tesco najdete pestrou nabídku pro vaši letní grilovačku, nedělní oběd i venkovní letní radovánky. Potraviny nejvyšší kvality, české původu a nejlepší čerstvosti, na kterých ušetříte díky akci. Slevy na výborné maso od českých dodavatelů, pivo, víno, nebo například výtečný sýr, potěší každého milovníka potravin. Přijdete si na svůj nákupní seznam také mléko, nebo osvěžující vodní meloun. Připravte si chutné jídlo z kvalitních surovin, které vám supermarket Tesco přináší každá den. Nízké ceny potěší u venkovních hraček, kde aktuálně najdete slevu 25%. Pokud chcete mít ještě lepší výhody, je tu pro vás karta Tesco Club Card, můžete navíc sbírat body za nákup a získávat další slevy. 


Tesco také myslí na zákazníky se speciálními výživovými požadavky, proto v nabídce najdete velké množství bio produktů, potravin s nízkým obsahem cukru, tuku, nebo například bezlepkové potraviny. Veganská a vegetariánská sekce je také velmi bohatá a nejdete v ní potraviny pro každodenní konzumaci. Své nákupy můžete provést také, pokud navštívíte webové stránky www.tesco.cz, kde najdete mimo jiné informace o tom, jaká je otevírací doba prodejen. Online nákup můžete jednoduše a rychle zvládnout také z pohodlí vašeho chytrého mobilního telefonu, kam je možné zdarma stáhnout Tesco Clubcard aplikace. Pokud máte rádi recepty a novinky z kulinářského světa, na webových stránkách najdete také magazín a nejnovější produkty nabízené Tescem. Nepochybně vás potěší také možnost použít slevový kód, nebo letní akce sbírání nálepek s mimoni, kde můžete vyhrát pěkné ceny.