Letáky od Globus

Globus leták

Platnost: 27 zář až 3 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 27 zář až 10 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 27 zář až 10 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 13 zář až 2 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 2 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 13 zář až 1 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 6 zář až 2 říj

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 2 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Globus online?
49.378 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Globus online?
23.363 lidí vás již předběhlo

Oblíbená místa Globus

Podívejte se na Globus leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Globus akční leták a nabídky 

I pro tento týden vychází Globus akční leták, který vám přináší ty nejlepší akční nabídky a slevy. Supermarket Globus se svou nejširší nabídkou potravin a produktů pro váš dům i zahradu, patří ke stálicím českého trhu s kvalitními českými potravinami i bohatou nabídkou zahraničních produktů. Podívejme se na nabídku a co zařadit na váš nákupní seznam pro tento týden! 


Globus nabídka pro tento týden je velmi pestrá a potěší nejednoho zákazníka. Čerstvé brambory konzumní, nebo žlutý meloun, nektarinky, borůvky, či rybíz, jablka a kedlubny krásně doplní váš letní stůl. O přísun kvalitních surovin není v Globusu nouze, což poznáte také v Globus řeznictví, kde najdete nejčerstvější maso od českých dodavatelů, například kuře, paštiky, ale i klobásy na opékání. Určitě vás zaujme i prodej pečiva, kde jsou ceny velmi přátelské a umožní vám nakoupit více produktů za méně peněz. Najdete zde také víno a pivo za akční ceny, nebo například prostředky pro úklid domácnosti, nebo praní prádla. Všechny výhodné nabídky navíc podporuje letní akce Globus, kdy s každým nákupem nad 700 korun můžete vyhrát v soutěži až 1 milion. Hypermarket Globus vás potěší jak v Praze, Brně, tak i Ostravě. Pobočky najdete také v Olomouci, Plzni, nebo dalších velkých českých městech a seznam prodejen se skutečně dlouhý.  


V Globusu si na své přijdou jak milovníci slev, tak ti, kteří mají rádi alternativní výživu, jelikož v tomto supermarketu vždy najdete dostatek bezlepkových a veganských potravin. V aktuálním letáku vás navíc příjemně překvapí také široká nabídka hygienických potřeb, čokolády, mléčných výrobků, ale také zařízení do vaší kuchyně nebo na letní cesty a dovolenou.


Kdo by chtěl získat další slevu, určitě ho potěší Globus zákaznická karta, díky které získáváte další slevy a výhody. Na prodejnách navíc můžete k platbě použít stravenky. Otevírací doba, akční letáky, slevový kód nebo recepty a online magazín, najdete, pokud navštívíte webové stránky www.globus.cz, kde mimo jiné můžete udělat online nákup z pohodlí domova. A pokud rádi používáte svůj chytrý telefon, je na webu ke stažení také Globus aplikace, kde najdete všechny akce, letáky, seznam prodejen, nebo speciální soutěže. 

Váš Globus obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti Globus a nikdy neplaťte více, než byste měli. Globus má 2 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším Globus leták najdete nabídky, které jsou platné od 27-09-2023 do 03-10-2023. Tento víkend zde najdete 602 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: Pragolaktos Máslo 250 g, Mobilní telefon readmi a9 a My Price Schwarzwaldská šunka! Samozřejmě, Globus nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na Globus webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který Globus hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Supermarkety, jako je Lidl, Kaufland nebo Penny Market. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v Globus se slevovým kódem. Podívejte se na Globus web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o Globus

Kde najdu obchod Globus a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Globus s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Globus ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Globus?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Globus, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Globus snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Globus ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Globus se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Globus?

Globus má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Supermarkety má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Globus. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

Globus propagační akce

🛍️ Globus složky: 6
🆕 Nové nabídky: 602
🏷️ Kategorie: Supermarkety
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 25.09.2023