Letáky od Globus

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

Globus leták

Platnost: 30 čvn až 6 čvc

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 30 čvn až 6 čvc

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 16 čvn až 12 čvc

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Globus leták

Platnost: 16 čvn až 12 čvc

Tento Globus leták plný nabídek je stále platný pro 11 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Globus a ušetřete při nákupu v Globus.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Globus online?
17.354 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Globus online?
52.759 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Globus akční leták a nabídky 

I pro tento týden vychází Globus akční leták, který vám přináší ty nejlepší akční nabídky a slevy. Supermarket Globus se svou nejširší nabídkou potravin a produktů pro váš dům i zahradu, patří ke stálicím českého trhu s kvalitními českými potravinami i bohatou nabídkou zahraničních produktů. Podívejme se na nabídku a co zařadit na váš nákupní seznam pro tento týden! 


Globus nabídka pro tento týden je velmi pestrá a potěší nejednoho zákazníka. Čerstvé brambory konzumní, nebo žlutý meloun, nektarinky, borůvky, či rybíz, jablka a kedlubny krásně doplní váš letní stůl. O přísun kvalitních surovin není v Globusu nouze, což poznáte také v Globus řeznictví, kde najdete nejčerstvější maso od českých dodavatelů, například kuře, paštiky, ale i klobásy na opékání. Určitě vás zaujme i prodej pečiva, kde jsou ceny velmi přátelské a umožní vám nakoupit více produktů za méně peněz. Najdete zde také víno a pivo za akční ceny, nebo například prostředky pro úklid domácnosti, nebo praní prádla. Všechny výhodné nabídky navíc podporuje letní akce Globus, kdy s každým nákupem nad 700 korun můžete vyhrát v soutěži až 1 milion. Hypermarket Globus vás potěší jak v Praze, Brně, tak i Ostravě. Pobočky najdete také v Olomouci, Plzni, nebo dalších velkých českých městech a seznam prodejen se skutečně dlouhý.  


V Globusu si na své přijdou jak milovníci slev, tak ti, kteří mají rádi alternativní výživu, jelikož v tomto supermarketu vždy najdete dostatek bezlepkových a veganských potravin. V aktuálním letáku vás navíc příjemně překvapí také široká nabídka hygienických potřeb, čokolády, mléčných výrobků, ale také zařízení do vaší kuchyně nebo na letní cesty a dovolenou.


Kdo by chtěl získat další slevu, určitě ho potěší Globus zákaznická karta, díky které získáváte další slevy a výhody. Na prodejnách navíc můžete k platbě použít stravenky. Otevírací doba, akční letáky, slevový kód nebo recepty a online magazín, najdete, pokud navštívíte webové stránky www.globus.cz, kde mimo jiné můžete udělat online nákup z pohodlí domova. A pokud rádi používáte svůj chytrý telefon, je na webu ke stažení také Globus aplikace, kde najdete všechny akce, letáky, seznam prodejen, nebo speciální soutěže.