Letáky od Billa

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Billa leták

Platnost: 29 čvn až 6 čvc

Tento Billa leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Billa a ušetřete při nákupu v Billa.

Billa leták

Platnost: 28 čvn až 30 čvn

Tento Billa leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Billa a ušetřete při nákupu v Billa.

Billa leták

Platnost: 22 čvn až 27 čvc

Tento Billa leták plný nabídek je stále platný pro 27 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Billa a ušetřete při nákupu v Billa.

Billa leták

Platnost: 22 čvn až 30 čvn

Tento Billa leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Billa a ušetřete při nákupu v Billa.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Billa online?
54.000 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Billa online?
56.137 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Billa nabídka pro tento týden a akční leták

Kdo by neznal kvalitu a zaručeně české potraviny z Billa! Supermarket Billa vám i pro tento týden přináší to nejčerstvější ovoce, zeleninu, maso od českých dodavatelů, ale také spoustu dalších skvělých nabídek, za ty nejlepší ceny. Nakupujte potraviny pohodlně v příjemném prostředí a užijte si s rodinou skvělou kvalitu a prvotřídní potraviny. Co byste si měli připsat na váš nákupní seznam pro tento týden? Nabídky pro vás jsou jako vždy pestré a pečlivě vybrané, tak zavítejte na pobočky Billa!

Akční leták Billa pro tento týden vás zaujme produkty pro letní grilovačku, ale také pro vaše cesty. Bohatá nabídka kvalitních potravin za výhodné ceny vás nezklame. Zkuste například kuře českého původu, které se na gril výborně hodí. Kupte si k němu i čerstvou zeleninu nebo například vodní meloun. Nejmladší ratolesti potěší také nabídka vybraných XXL produktů a rodiče pak akce 2+1 zdarma na vybrané zboží. V letáku samozřejmě nesmí chybět letní osvěžení, jako například vodní meloun, ale také pivo za skvělou cenu, nebo nektarinky, broskve a meruňky v akci se slevou 20%. V Billa akčním letáku najdete také potřeby pro zavařování, nebo výběr kvalitních uzenin a sýrů, vše za nejlepší ceny. Kromě tohoto v Bille můžete používat stravenky, slevový kód a sbírat body za váš nákup, což aktuálně potěší rozhodně nadšence do cestování. Billa nabízí ve speciální nabídce kvalitní a odolná zavazadla za slevu až 84%. Stačí si prohlédnout akční leták.

Billa má mnoho prodejen a najdete je i ve vašem městě nebo okrese, ať už jste z okolí Prahy, Brna, nebo Ostravy. Provozní informace o prodejnách, jako je otevírací doba, adresu prodejny, nebo i aktuální akční leták pro daný týden, nebo Billa magazín, nabízejí webové stránky obchodu Billa, ale také v Billa aplikace, kterou si nyní můžete zcela bezplatně stáhnout do vašeho telefonu. V aplikaci si můžete jednoduše prohlížet letáky, nebo provést online nákup, či zkontrolovat vaše Billa body nebo objevit nové recepty. Za sběr Billa bodů můžete nyní získat slevový kupon, nebo vyhrát v letní soutěži o venkovní grily. Jídlo z Billa hypermarketu je vždy chutné a podle vašeho gusta, stejně jako ceny a početné slevy. Buďte v obraze a prohlédněte si akční leták a nabídku pro tento týden.