Letáky od Kaufland

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Kaufland leták

Platnost: 29 čvn až 5 čvc

Tento Kaufland leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kaufland a ušetřete při nákupu v Kaufland.

Kaufland leták

Platnost: 29 čvn až 5 čvc

Tento Kaufland leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Kaufland a ušetřete při nákupu v Kaufland.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kaufland online?
51.420 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Kaufland online?
27.026 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Kaufland akční leták a nabídky 

Pojďme se společně podívat na Kaufland akční leták, který vám i pro tentokrát přináší váš oblíbený supermarket, stejně jako ty nejlepší nabídky pro nákup čerstvých potravin, výrobků a potřeb pro vaši domácnost. Kaufland je zárukou nejlepší kvality a vždy zde najdete skvělé ceny potravin, které máte rádi. Důraz na produkty z České republiky a akční nabídky vám pomohou ušetřit a zaručí, že víte, co kupujete. 


A jaké slevy obsahuje akční leták Kaufland pro tento týden? Kaufland vás potěší například čerstvým ovocem, které vás osvěží v parných letních dnech. Nektarinky a hrozny bílé v bio kvalitě, nebo například vodní meloun se slevou, na vás čekají na prodejnách. Kromě toho zde najdete nejčerstvější zeleninu, jako například cherry rajčátka s 30% slevou, cuketu pro váš gril, kukuřici, ledový salát. Vašemu perfektnímu letnímu grilování tak nebude nic chybět. Přátelské ceny vás zaujmou určitě také u alkoholických produktů, jako je pivo nebo víno. Kaufland myslí také na vegany a ty, kteří preferují potraviny bez masa, proto v tomto hypermarketu najdete i veganskou zmrzlinu, nebo potraviny na gril. Milovníky ryb a masa prodej více než 150 druhů, což je velmi bohatá nabídka. Kromě toho akční leták přináší také nabídku pro vaše zvířecí miláčky, doplňky do bytu a domácnosti, potřeby pro zahradu a dokonce vybavení a oblečení na sport. 


Seznam prodejen Kaufland nečítá pouze Brno, Prahu, nebo Ostravu, ale prodejny najdete i ve vašem městě. Pokud byste si chtěli překontrolovat, kam nejblíže se do Kauflandu vydat, doporučujeme stažení aplikace Kaufland, kde mimo jiné najdete akční letáky a aktuální nabídku. Kdo by měl zájem, může na pokladnách Kauflandu použít k platbě stravenky a také je možné získat další slevu a výhody díky Kaufland Card, což je zákaznická karta, na kterou můžete sbírat body a uplatňovat další slevy, a to i na již akční nabídky. 


Pro všechny, kteří chtějí být okamžitě v obraze, jsou zde webové stránky www.kaufland.cz, kde najdete kromě možnosti stažení aplikace, akčního letáku, také slevový kód, recepty, nebo magazín Kaufland. Na webu také můžete provést online nákup nebo si překontrolovat, jaká je otevírací doba vaší pobočky. Vezměte svůj nákupní seznam a zavítejte do prodejny Kauflandu, kde vás čekají akční nabídky a slevy.