Letáky od Ratio

Poslední aktualizace letáku: 30.06.22

Ratio leták

Platnost: 1 čvc až 31 čvc

Tento Ratio leták plný nabídek je stále platný pro 31 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Ratio a ušetřete při nákupu v Ratio.

Ratio leták

Platnost: 1 čvn až 30 čvn

Tento Ratio leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Ratio a ušetřete při nákupu v Ratio.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Ratio online?
10.489 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Ratio online?
45.458 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Ratio

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Ratio akční leták a nabídky

Máte rádi velký výběr kvalitních potravin za skvělé ceny? Pak je tu pro vás Ratio akční leták, který přináší nejnovější nabídky a slevy na vaše oblíbené produkty. Neváhejte a zastavte se do vaší prodejny, kde vždycky najdete, to co hledáte a ještě mnohem víc.

 

Co přináší aktuální leták na tento týden? Ratio si vás jako vždy předchází tou nejlepší nabídkou, která je pestrá a potěší i ty nejvybíravější. Kvalitní české potraviny, ale také pivo, víno, výběrový alkohol, nebo potřeby do domácnosti. To vše přináší supermarket Ratio. Tentokrát si zařaďte na váš nákupní seznam také čerstvé maso od místních chovatelů, nebo mléčné výrobky českého původu. Připravte si chutné jídlo z potravin nakoupených v Ratio a ušetřete i díky možnosti použít při placení stravenky. Prodej je zaměřen na pohodlí zákazníků, a kdo by si nevěděl rady, co hledat u vaší pobočky, nebo co uvařit tento víkend, může se podívat na Ratio magazín, kde najdete novinky z pultů, ale také tipy na vaření a trendy recepty. Získejte další slevu pokud se přihlásíte do programu Karta zákazníka, který vám pomáhá sbírat body za jednotlivé nákupy a následně je proměňovat na pěkné odměny. Akční nabídku vždy najdete na internetu nebo také v letácích, které jsou plné vašich oblíbených potravin, drogerie a potřeb do domácnosti. Ratio také myslí na vaše mazlíčky a nabízí velký výběr krmiv a pamlsků pro vaše čtyřnohé kamarády. V současnosti není možné provést online nákup, ale Ratio najdete v Praze a dalších městech.

 

Pokud vás zajímají aktuální letáky, informace z aplikace, nebo se chcete dozvědět více informací, jako například jaká je otevírací doba prodejen, můžete navštívit webové stránky www.ratio.cz. Najdete tam také recepty nebo slevový kód, který můžete následně použít na prodejně při vašem nákupu a získat další slevu. Zkuste něco nového a nakupte potraviny v hypermarketu Ratio.