Letáky od Rossmann

Poslední aktualizace letáku: 22.06.22

Rossmann leták

Platnost: 22 čvn až 5 čvc

Tento Rossmann leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Rossmann a ušetřete při nákupu v Rossmann.

Rossmann leták

Platnost: 22 čvn až 19 čvc

Tento Rossmann leták plný nabídek je stále platný pro 18 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Rossmann a ušetřete při nákupu v Rossmann.

Rossmann leták

Platnost: 25 kvě až 31 srp

Tento Rossmann leták plný nabídek je stále platný pro 60 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Rossmann a ušetřete při nákupu v Rossmann.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rossmann online?
30.688 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rossmann online?
52.108 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Rossmann drogérie akční leták a nabídky 

Chystáte se na dovolenou a došel vám opalovací krém? Přemýšlíte, že změníte prací prášek a hledáte něco kvalitního s příjemnou vůní? Pokud nechcete, aby vás nákupy drogérie vždy stály spoustu peněz a času, pak si prohlédněte Rossmann akční leták a nabídky, kde najdete slevy na vaše oblíbené produkty a novinky. Vysoká kvalita, rychlý a pohodlný nákup bez starostí a také produkty, které vyhovují potřebám všem. Vaše peněženka už nebude výrazně lehčí pokaždé, když zavítáte na nákup čistících prostředků, nebo oblíbené kosmetiky. Využijte akční nabídku Rossmann leták a nikdy si nenechte ujít nejnovější slevu. 


Co si nyní pořídíte levněji u Rossmanna?

Jaké skvělé ceny vás čekají v Rossmann leták pro příští týden? Tak například sleva na oblíbené oční linky, které vám pomohou vyzdvihnout přirozenou krásu vašich očí a ozvláštnit vaše denní líčení. Zkuste také nový lak na nehty s osvěžující barvou, nebo třeba gel lak, který vydrží několikrát déle. Pokud potřebujte praktické záležitosti do vaší domácnosti, jako jsou úklidové prostředky, nebo mycí přípravky na nádobí, tablety do myčky, nebo třeba zdravotní pomůcky do lékárničky vašeho bytu, pak vám Rossmann přináší speciální nabídky pro všechny zapojené do programu Karta zákazníka. Pro vaši inspiraci a novinky v trendech v líčení a kosmetice, Rossmann připravil také magazín, kde najdete tipy pro vaši krásu. 

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud preferujete online nákup, prodej drogerie Rossmann probíhá také na internetu. Stačí navštívit webové stránky www.rossmann.cz, kde můžete ihned nakupovat. Nemusíte tak už chodit na pobočky v Brně, Vyškově, nebo Ostravě, ale stačí, když si otevřete počítač nebo třeba nakoupíte z prostředí aplikace Rossmann ve vašem telefonu. Na internetu najdete také kompletní seznam prodejen, jejich adresy, nebo informace, jako je otevírací doba. Pokud navíc chcete pravidelně číst letáky a hledat slevový kód, který Rossmann pravidelně zveřejňuje, pak na našich stránkách najdete všechny aktuální nabídky.