253 Lidl Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Lidl

Níže uvádíme přehled poboček 253 Lidl v České republice.

153 Města

Oblíbená města s pobočkou Lidl

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Lidl

Prohlédněte si všechny adresy Lidl a odpovídající otevírací dobu Lidl v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Lidl ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Lidl a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Lidl ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Lidl.

Nejčastěji pokládané otázky o Lidl

Kde najdu obchod Lidl a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Lidl s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Lidl ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Lidl?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Lidl, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Lidl snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Lidl ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Lidl se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Lidl?

Lidl má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Supermarkety má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Lidl. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon