Letáky od COOP DISKONT

Poslední aktualizace letáku: 15.06.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog COOP DISKONT online?
48.197 lidí vás již předběhlo

Nabídky na COOP DISKONT

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Coop Diskont akční leták a nabídky

I pro tento týden je vydaný Coop Diskont akční leták a my se společně můžeme podívat, jaké nabídky Coop přináší pro tento týden. Pokud máte rádi Coop, pak jistě víte, že na prodejnách najdete vždy kvalitní české produkty za ty nejlepší ceny a váš nákupní seznam se zde může vždycky neočekávaně rozšířit, jelikož nabídka je skutečně pestrá.

 

V tomto týdnu se v Coop Diskont můžete těšit na slevy a akční nabídku toho nejlepšího z českých potravin, čerstvého letního ovoce a zeleniny, ale i chutných uzenin a mléčných výrobků. V letáku pro tento týden najdete například zlevněné minerální vody, pivo, víno, nebo pálenku českého původu. Hypermarket Coop myslí i na vaše chutě na sladké, proto se můžete těšit na levnější zmrzlinu, nebo mléčné tvarohové produkty, bonbony a sladké pochutiny. V aktuální nabídce najdete také instantní polévky, hotová jídla, nebo paštiky, které se mohou výborně hodit na vaše letní výlety pod stanem. Kromě toho si tento týden můžete dopřát další slevu produkty do domácnosti se super slevovým kuponem. Získáte díky tomu ještě levněji například tablety do myčky na nádobí, čistící prostředky, hygienické pomůcky a přípravek na mytí nádobí. V Coop Diskont letáku si skutečně vybere každý. Kromě toho je u Coop vždycky radost nakupovat, jelikož se můžete těšit na příjemný personál a útulné pobočky, které najdete nejen ve velkých městech, jako je Praha, Brno nebo Ostrava, ale také v malých vesničkách a menších městech, jako je Chotěboř, Česká Třebová, nebo Králíky.

 

Prodej v Coop Diskont vám navíc zpříjemní možnost použít k placení stravenky a zákaznická karta Coop, díky které můžete sbírat body a získávat speciální slevy nebo odměny. Kromě toho letáky Coop pravidelně chodí i k vám do schránky a pokud ne, můžete se vždycky podívat na internet, kde mimo jiné najdete také seznam prodejen, který je pravidelně aktualizovaný.

 

Prodej potravin nejlepší kvality a výhodné ceny, to je vždy Coop. Podívejte se na webové stránky www.coop.cz, kde najdete také magazín, který vám společně s recepty poradí, jak připravit ještě chutnější jídlo ze surovin pořízených v Coop. Na internetových stránkách najdete také informace o tom, jaká je otevírací doba. Kromě toho je zde ke stažení Coop Supermarket aplikace a klidně zde zvládnete i online nákup. Projděte si aktuální akční leták Coop Diskont a získejte slevový kód a skvělé nabídky!