Letáky od Tamda Foods

Poslední aktualizace letáku: 22.06.22

Tamda Foods leták

Platnost: 22 čvn až 28 čvn

Tento Tamda Foods leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Tamda Foods a ušetřete při nákupu v Tamda Foods.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Tamda Foods online?
53.262 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Tamda Foods online?
45.476 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Tamda Foods

Tamda foods akční leták a nabídky

Ve velkoobchodě s potravinami a vybavením pro domácnost Tamda foods můžete vždy hledat zajímavé nabídky za výborné ceny, což není výjimkou ani pro aktuální Tamda foods akční leták. Tamda foods vydává leták pro různé příležitosti a také se speciálními nabídkami či zaměřením. Najdete letáky, které mají speciální slevy na produkty do domácnosti, úklid, či akce zaměřené na svátky, jako velikonoce, nebo vánoce. Bohatou nabídku na prodejnách rozhodně oceníte, pokud rádi ušetříte při svých nákupech. Nebojte se zařadit na svůj nákupní seznam ještě více položek, ať už se jedná o jídlo nebo o jiné potřeby.


Jaké produkty najdete ve slevě u Tamda Foods?

Na jakou akční nabídku se můžete těšit v letáku pro tento týden? Těšit se můžete na zdravé džusy, nápoje, pivo, víno, nebo nejrůznější pochutiny, jako zdravé rýžové chlebíčky, nebo další sladké dobroty. Tamda Foods také přináší na pulty slané dobroty, které oceníte při posezení s přáteli či rodinou. Kromě tohoto v hypermarketu najdete zahraniční produkty známých značek, ale i české značky, které jsou velmi oblíbené. V letáku pro příští týden navíc najdete také voňavé uzeniny, křupavé pečivo a mléčné výrobky od prověřených dodavatelů. Nakupujte vaše oblíbené značky na některé z prodejen v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.


Kdy můžete navštívit prodejny?

Jak už bylo řečeno, prodejny najdete ve velkých českých městech, ale současně není možné provést online nákup. Otevírací doba každé z poboček je od 7:00 ráno do 20:00. Pokud budete potřebovat přesnou adresu pobočky, můžete navštívit webové stránky www.tamda.eu, kde najdete všechny potřebné informace a také magazín s recepty na přípravu chutných jídel. Další slevu navíc můžete získat díky programu karta zákazníka, která poskytuje slevový kód pro její držitele a nabízí tak další výhody. Prodej potravin a potřeb do domácnosti prozatím neprobíhá z aplikace, ale při nákupu můžete použít také stravenky k placení. Na webových stránkách také najdete všechny letáky a akční nabídku Tamda Foods.