Letáky od Hruška

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Hruška leták

Platnost: 28 čvn až 11 čvc

Tento Hruška leták plný nabídek je stále platný pro 11 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hruška a ušetřete při nákupu v Hruška.

Hruška leták

Platnost: 27 dub až 2 srp

Tento Hruška leták plný nabídek je stále platný pro 34 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hruška a ušetřete při nákupu v Hruška.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Hruška online?
44.750 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Hruška online?
44.054 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Hruška

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Hruška akční leták a nabídky

Kdo z vás rád navštíví supermarket Hruška, určitě se zaraduje, protože i pro tento týden Hruška vychází akční leták. Čerstvost, nízké ceny a kvalita jsou vždy u Hrušky k dostání a tak co přináší nabídky v tomto akčním letáku? Najdete zde vaše oblíbené produkty a slevy na nejrůznější druhy potravin, ale i drogerie a mražené potraviny. Za akční cenu pořídíte například pivo, víno, nebo rum vysoké kvality. Supermarket Hruška má také slevy na uzeniny, šunky, párky, klobásky a maso od českých dodavatelů. Vaše oblíbené produkty nabízí prodejny rozmístěné po celé republice, takže se nemusíte bát, že potraviny a slevu nenajdete na pobočkách mimo Prahu, Brno nebo Ostravu.

 

Že se chystáte na velký víkendový nákup? Klidně zamiřte do Hrušky a přidejte na váš nákupní seznam mléčné výrobky, které jsou vždy čerstvé, jako všechny potraviny v tomto hypermarketu. Připravte si chutné jídlo z kvalitních surovin za nízkou cenu. Nabídku pro tento týden navíc doplňují produkty, které oceníte i v letních vedrech, jako například osvěžující minerální vody. Pobočky Hrušky jsou vždy příjemně připravené a zaměřené na prodej, který zákazníky těší. Už žádný stres při nakupování potravin a navíc ušetříte, protože pro placení můžete použít stravenky. Každý kdo má rád ještě více slev, ocení program pro zákazníky – Věrnostní karty Hrušky, se kterou můžete sbírat body a získávat také další výhody a slevy pro vaše další nákupy. Pokud vás i přesto nakupování v klasických kamenných obchodech nebaví, nebo na něj nemáte čas, můžete udělat i online nákup.

 

Pokud navštívíte webové stránky www.mojehruska.cz, najdete akční letáky, ale také magazín, který vám přináší novinky z prodejen a další tipy na nákup. Na webu najdete také praktické informace jako je otevírací doba, ale i chutné recepty, které si můžete připravit z potravin nakoupených v právě v Hrušce. Pro všechny nadšené uživatele chytrých mobilních telefonů je také dostupná aplikace, ve které mimo jiné najdete slevový kód, nebo aktuální akční nabídky. Vyrazte na nákup do Hrušky a ušetřete svůj čas i peníze.