Letáky od Rohlik.cz

Poslední aktualizace letáku: 30.06.22

Rohlik.cz leták

Platnost: 30 čvn až 30 čvn

Tento Rohlik.cz leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Rohlik.cz a ušetřete při nákupu v Rohlik.cz.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rohlik.cz online?
11.590 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rohlik.cz online?
14.682 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Rohlik.cz

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Rohlik.cz akční leták a nabídky 

Není lepšího místa pro online nákup potravin než Rohlik.cz. A co vám přináší aktuální akční leták Rohlik.cz? Samozřejmě se můžete těšit na prvotřídní kvalitu, rychlé služby a spolehlivé doručení. Velkou výhodou jsou pak slevy a akce na zboží, které Rohlik.cz vždy pro své zákazníky připravuje. 


A jaké produkty najdete na stránkách Rohlik.cz? Jednoduše řečeno vše od potravin až po lékárenské zboží. I tento týden se můžete těšit na ty nejlepší ceny pro mnoho druhů potravin. Jmenujme například olivový olej, minerální vody nebo mléčné výrobky. Akční nabídky se vztahují také na ovoce, jako je meloun vodní. Na váš nákupní seznam byste si měli zařadit také prací gel, či kapsle za skvělou cenu, nebo čerstvé kuře od českých chovatelů. I přesto, že Rohlik.cz není klasický supermarket, najdete zde nabídku všeho, na co jste z běžných prodejen zvyklí. Pivo, víno, nebo i základní potraviny, které potřebujete, abyste si mohli připravit chutné a čerstvé jídlo ve vaší kuchyni. Prodej probíhá online a váš nákup, pořízený klidně i za stravenky, vám doručí sympatičtí a rychlí kurýři. Velkou výhodou je, ž nemusíte hledat pobočky nebo trávit čas bloumáním po prodejnách, protože nákup na Rohlik.cz je velmi snadný a rychlý. Vše, co k němu stačí, je internet a vaše kreditní karta, nebo pak hotovost pro kurýra. 


Kromě toho, že jsou webové stránky www.rohlik.cz velmi přehledné, najdete na nich také magazín a recepty, které vám pomohou rozšířit si vaše kulinářské obzory. Že už nevíte co o víkendu vařit? Podívejte se na rohlík.cz, tam najdete všechno, od surovin až po recept, který vás zaujal. Na stránkách najdete také prospekty a letáky, jak tomu bývá zvykem a sekci s akčními cenovými trháky. Tam najdete vše, co je aktuálně zlevněno. Pokud by vás nebavilo otvírat web v prohlížeči vašeho telefonu, ke stažení je zdarma dostupná aplikace. Tam můžete nakupovat ještě rychleji a klidně uplatnit také slevový kód. Navíc nezáleží, jestli je vaším bydlištěm Praha, Brno nebo Ostrava, protože Rohlik.cz funguje celorepublikově. Nemusíte řešit ani takové věci, jako je otevírací doba, nebo jak se na nákup dostanete. Nákup jednoduše přijede k vám!