Black Friday letáky od Rohlik.cz

Poslední aktualizace letáku : 18.09.23

Rohlik.cz leták

Platnost: 18 zář až 24 zář

Tento Rohlik.cz leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Rohlik.cz a ušetřete při nákupu v Rohlik.cz.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rohlik.cz online?
49.542 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Rohlik.cz online?
36.027 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky Rohlik.cz na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Rohlik.cz na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Rohlik.cz během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Rohlik.cz! Přihlaste se nyní k odběru novinek Rohlik.cz, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Rohlik.cz. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Rohlik.cz najdete na webových stránkách Rohlik.cz.

Často kladené otázky k Black Friday od Rohlik.cz

Kdy začíná Black Friday v Rohlik.cz?

Letošní nabídky Black Friday v Rohlik.cz budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Rohlik.cz. Leták Rohlik.cz platný od 18-09-2023 do 24-09-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Rohlik.cz?

Black Friday bude letos v Rohlik.cz velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Silné párky

OLMA Florian lahodný jogurt

KUŘECÍ ŘÍZKY

close-icon close-icon

Kdy budou Rohlik.cz's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Rohlik.cz co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Rohlik.cz.

close-icon close-icon

Rohlik.cz Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Rohlik.cz Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0