Letáky od Expert

Poslední aktualizace letáku: 16.06.22

Expert leták

Platnost: 16 čvn až 26 čvn

Tento Expert leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Expert a ušetřete při nákupu v Expert.

Expert leták

Platnost: 26 kvě až 30 čvn

Tento Expert leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Expert a ušetřete při nákupu v Expert.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Expert online?
51.713 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Expert online?
37.804 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Expert

Expert elektro akční leták a nabídky

Kdo by nechtěl ušetřit při nakupování nových spotřebičů do domácnosti nebo nové elektroniky. S tím vám může velmi pomoct Expert elektro akční leták a nabídky, které jsou pro tento týden opět velmi atraktivní. Kdo si není jistý tím, co přesně hledá, může se vždy obrátit na profesionálně vyškolený a sympatický personál prodejen Expert elektro, nebo může využít online chatu na e-shopu. Nabídku zde najdete skutečně aktuální a také velký výběr, takže jakékoli produkty, které hledáte, budete moci pořídit zde a za výhodné ceny. Přečtěte si také magazín Expert elektra, který vám přináší novinky ze světa elektroniky, hodnocení zboží nebo tipy na online nákup. 

Co najdete v Expert elektro ve slevě tentokrát?

Jako aktuální nabídku a slevy najdete na prodejnách? Tak například snížené ceny na nákup kávovarů a dalších kuchyňských spotřebičů, které vám udělají radost a zároveň vám ušetří čas i peníze. Pokud chcete ještě více ušetřit, pak si můžete pořídit úsporné spotřebiče, jako jsou lednice, mrazáky nebo chytré televize, které u Expert elektra můžete nakupovat s výraznou slevou. Pro všechny, kteří nakupují opakovaně je zde karta zákazníka, která vám umožňuje sbírat body a výhody za vaše nákupy. Prodej je zaměřený na kvalitu a spokojenost nakupujících, což potvrzují také akční letáky, které jsou často aktualizované a vždy přehledně sestavené, abyste dlouho nemuseli hledat to, co hledáte.

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Navštivte pobočky Expert elektra v Praze, Brně nebo dalších českých městech a uplatněte slevu, kterou získáte, když se přihlásíte k odběru letáků. Praktické informace, jako je otevírací doba obchodů, jejich adresa, nebo změny v provozní době během svátků, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.expert.cz, ale také pokud zavítáte do aplikace, která je zdarma ke stažení. V aplikaci najdete také tipy na nákupy, slevový kód, nebo zajímavá videa a recenze elektroniky a spotřebičů, které jsou aktuálně v nabídce. Zastavte se na prodejnách nebo v online obchodě Expert elektra a udělejte nákup, který je šetrný pro vaši peněženku.