Letáky od Mall.cz

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

Mall.cz leták

Platnost: 29 čvn až 13 čvc

Tento Mall.cz leták plný nabídek je stále platný pro 13 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Mall.cz a ušetřete při nákupu v Mall.cz.

Mall.cz leták

Platnost: 27 čvn až 11 čvc

Tento Mall.cz leták plný nabídek je stále platný pro 11 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Mall.cz a ušetřete při nákupu v Mall.cz.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Mall.cz online?
11.712 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Mall.cz online?
24.013 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Mall.cz

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Mall.cz akční leták a nabídky

Udržet si přehled v tom, jaké novinky a možnosti nákupu máte, není vůbec snadné. Obzvlášť, pokud se jedná o elektroniku a spotřebiče. Proto vám přinášíme nejnovější Mall.cz akční leták a nabídky, abyste si už nenechali ujít slevy a produkty, které si čeští zákazníci oblíbili. Nakupujte za tu nejlepší cenu a dopřejte si možnost provést online nákup z pohodlí domova. Kromě toho nízké ceny najdete také na prodejnách, kde vás přivítají profesionálně vyškolený personál s přátelským přístupem a poradí vám s výběrem. Prodej je zaměřen na poskytování kvality a perfektního servisu, proto se můžete těšit, že si za příjemnou slevu pořídíte kvalitní elektroniku a spotřebiče pro váš domov. Nenechte si utéct nabídku Mall.cz pro tento týden!


Na jaké slevy se můžete těšit u Mall.cz tentokrát?

Usnadněte se činnosti v domácnosti a zvyšte vaše úspory s novými, energeticky šetrnými spotřebiči. Koupit si můžete například novou lednici, nebo mrazák, a ušetřit značné peníze na vašem účtu za elektřinu. Pobočky Mall vám také nabízí možnost vyzkoušet si provoz televizí, nebo i laptopů. Najdete zde také chytré telefony, tablety, nebo klasické stolní počítače. Pokud máte zájem zapojit se do programu karta zákazníka, tak se můžete těšit také na další slevy a výhodné akční nabídky. Můžete také odebírat Mall.cz magazín, ve kterém najdete nejnovější trendy ve světě elektroniky a také tipy pro vaše nákupy. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Veškeré důležité informace, jako je například otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa blízko vás, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.mall.cz. Na tomto webu také můžete nakupovat online nebo si přečíst aktuální letáky. Uplatněte svůj slevový kód také prostřednictvím aplikace, která je zdarma ke stažení. Nakupujte spokojeně u Mall.cz a porovnávejte ty nejlepší ceny. Kvalita a ušetřené peníze vás potěší stejně jako vaše nové spotřebiče nebo elektronika. Podívejte se na aktuální leták Mall ještě dnes.