Letáky od O2

Poslední aktualizace letáku: 03.05.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog O2 online?
51.558 lidí vás již předběhlo

Nabídky na O2

O2 akční leták a nabídky

Nákup elektroniky za výhodné ceny je vždy radostí. Možná pátráte různě na internetu, nebo hledáte nabídku v letáku, protože máte spadeno na konkrétní kousek, který si chcete pořídit, ale čekáte na slevu. Pak vás určitě bude zajímat, co přináší O2 akční leták pro tento týden. Prodejny O2 už dávno nejsou jen o mobilních telefonech a poskytování služeb operátora, ale najdete zde také produkty známých značek a prvotřídní elektroniku. Kvalita a ověření mnoha zákazníky, společně se skvělými cenami z O2 dělají velmi populární místo pro prodej nejen chytrých telefonů!  


Co si můžete pořídit se slevou v O2?

Na jaké slevy se tedy můžete těšit při návštěvě pobočky O2? Poslouchejte hudbu kdekoli bez omezování a prvotřídními bezdrátovými sluchátky, nebo si užijte hry na novém chytrém telefonu, který bude mít všechny funkce, které na tom starém postrádáte. V O2 najdete skvělý výběr chytrých telefonů, ale také tabletů, za výhodné ceny. Pokud se vám nechce z domu, pak si můžete užít online nákup na webu O2, protože prodej probíhá také online. Z pohodlí domova si také můžete číst O2 magazín, který vám přináší novinky a tipy na nákupy anebo možnosti, které poskytuje karta zákazníka, pokud si založíte O2 účet.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Pokud stále preferujete osobní návštěvu O2, pak se můžete podívat, jaké je otevírací doba prodejen, nebo kde v Praze, Brně nebo dalších městech prodejny najdete, pak se podívejte na www.O2.cz. Webové stránky toho nabízí mnohem více. Můžete zde nakupovat online, nebo si projít aktuální letáky a slevové nabídky. Ke stažení zdarma je dostupná také aplikace, ve které můžete spravovat své nákupy, nebo procházet aktuální nabídky, stejně jako na webu. Pokud máte zájem o další slevy, můžete na webu najít také slevový kód, díky kterému budete mít speciální sníženou cenu na některé produkty v nabídce. Nebojte se zavítat do O2 a pořídit sobě nebo svým blízkým kvalitní elektroniku.