Letáky od Baumax

Poslední aktualizace letáku: 23.06.22

Baumax leták

Platnost: 23 čvn až 26 čvn

Tento Baumax leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Baumax a ušetřete při nákupu v Baumax.

Baumax leták

Platnost: 2 čvn až 30 čvn

Tento Baumax leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Baumax a ušetřete při nákupu v Baumax.

Baumax leták

Platnost: 1 čvn až 30 čvn

Tento Baumax leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Baumax a ušetřete při nákupu v Baumax.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Baumax online?
40.176 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Baumax online?
59.682 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Baumax

Baumax akční leták a nabídky 

Každý správný kutil nebo majitel domu, či zahrady, potřebuje spolehlivé místo pro nákup nářadí a potřeb. Nejsou ovšem stavebniny jako stavebniny a pokud hledáte komplexní nabídku, kde najdete skutečně všechny produkty za skvělé ceny, pak se rozhodně podívejte na Baumax akční leták a nabídky, které vám vyrazí dech. Nemáte rádi zdlouhavé fronty u pokladny? Zkuste udělat online nákup u Baumaxu, který má velmi přehledný web a také magazín pro všechny, kteří si nevědí rady s výběrem materiálu, nebo jeho použitím. Kromě toho nezapomeňte zkontrolovat nabídku sezónních potřeb, jako jsou barvy, nátěry, ale i dřevo a beton. Baumax je skutečně místem pro nadšeného kutila.


Co na vás čeká v akci u Baumax?

Zajímá vás, na co najdete slevu tento týden? Tak například na zahradní substráty nebo pokojové květiny a nástroje pro jejich ošetřování. Vydejte se do prodejen Baumax a kupte si také praktické pily nebo sekačky, které se vám budou hodit se začátkem jara. Pokud máte trable se sprchovou hadicí nebo třeba odpadem u dřezu v kuchyni, i tyto potřeby pro vás Baumax připravil. Výrazné slevy získáte také pokud se zapojíte do programu karta zákazníka. Zkuste si pořídit nový ochranný nátěr na vaši pergolu nebo zauvažujte o prostoru pro nové zahradní posezení. Prodej v Baumaxu je skutečně všestranný a na prodejnách najdete vše od zahrady, až po dílnu.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pro všechny, kteří se chtějí podívat na webové stránky www.baumax.cz, máme dobrou zprávu, protože na stránkách najdete také slevový kód pro vaše nákupy. Kromě toho web uvádí všechny praktické informace, jako je otevírací doba pobočky, která je vám nejblíže, nebo třeba aktuální rady pro sezónu. Pokud máte rádi aplikace, můžete si stáhnout Baumax aplikaci a prohlížet si v ní letáky, nebo nakupovat online. Díky upozorněním na novinky vám pak už nic neunikne a budete moci ještě více ušetřit.