Letáky od T-mobile

Poslední aktualizace letáku: 14.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog T-mobile online?
51.401 lidí vás již předběhlo

Nabídky na T-mobile

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

T-mobile akční leták a nabídky

Co se týče nákupů elektra, mezi přední hráče českého trhu patří také T-mobile, kde si můžete pořídit za skvělé akční ceny elektroniku nejrůznějšího druhu. V prodejnách T-mobile se můžete vždy těšit na příjemný a profesionální personál, který je ochotný vám pomoci s výběrem. Pokud nemáte žádnou představu o tom, jaká je nabídka, ale víte, že si chcete pořídit například nový chytrý telefon, pak se vám může hodit prostudovat si magazín T-mobile, kde najdete všechny slevy, ale také tipy na nákup elektroniky a její recenze. V Jaké produkty najdete, pokud si otevřete T-mobile akční leták a nabídky, které je možné dostávat také e-mailem?  

Jaké slevy na vás čekají u T-mobile tentokrát?

Akční letáky pro tento týden přinášejí zajímavou nabídku pro všechny, kteří přemýšlejí nad nákupem nové televize s chytrými funkcemi. Pořiďte si novinky na trhu a užijte si online nákup, nebo osobně zavítejte na pobočky a prohlédněte si zboží na vlastní oči. Slevy najdete také na routery, tablety, chytré hodinky, nebo například notebooky. V případě, že u T-mobile nakupujete často, nebo se vám líbí zákaznický servis a máte zájem sbírat body a výhody, můžete se zapojit do programu karta zákazníka, který přináší další výhody, slevu na specifické zboží nebo také upozornění na prodej položek, o které jste projevili zájem. Zůstaňte vždy v obraze a nakupujte s ohledem na vaši peněženku.

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Máte rádi osobní nákupy a preferujete vyzkoušení si nových zařízení před tím, než si je pořídíte? Pak se vám určitě budou hodit praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich lokace. T-mobile pobočky najdete po celé ČR, kromě velkých měst jako je Brno, Praha nebo Ostrava, také v menších městech. Stačí se podívat se na webové stránky www.t-mobile.cz a vyhledat si prodejnu, která je vám nejblíže. Pokud preferujete aplikace, můžete si T-mobile appku stáhnout do vašeho telefonu nebo tabletu a dostávat upozornění na novinky, nebo také získat slevový kód a další výhody.