Letáky od Planeo Elektro

Poslední aktualizace letáku: 22.06.22

Planeo Elektro leták

Platnost: 16 čvn až 30 čvn

Tento Planeo Elektro leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Planeo Elektro a ušetřete při nákupu v Planeo Elektro.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Planeo Elektro online?
15.562 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Planeo Elektro online?
30.274 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Planeo Elektro

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Planeo Elektro akční leták a nabídky

Spotřebiče a elektronika jsou nedílnou součástí našich životů, proč si tedy nedopřát něco nového a usnadnit si například úklid domácnosti, vaření nebo vaši práci z domu. Podívejte se na Planeo Elektro akční leták, který má pro vás jako vždycky skvělé slevy akční nabídky. Produkty známých značek i novinky na trhu, to vše najdete v Planeo, vašem oblíbeném elektru, které vždy svým zákazníkům nabízí příjemné ceny a možnost ušetřit. Nakupujte bez výčitek a šetřete vaši peněženku, ale také čas díky možnostem nákupu v Planeo nebo na internetu. Pokud vás zajímá, co nového přináší leták pro tento týden a na co se můžete těšit při návštěvě prodejny, pak neváhejte otevřít si Planeo leták.  


Co si můžete koupit ve slevě v Planeo Elektro?

Jaké nabídky objevíte v aktuálním letáku? Například výraznou slevu na kuchyňské roboty, které vám usnadní vaření, výrobu těstovin, vynikajících koláčů a cukroví. Kupte si také skvělé kávovary, které vám pomohou nastartovat váš den díky chutné kávě, nebo si dopřejte nový telefon, až ten váš doslouží. Prodej v Planeo elektro je vždy zaměřen na poskytování velkého výběru značek a možností. Prostudujte si Planeo magazín a zjistěte, jakou nabídku můžete nakupovat také online. Skvělý e-shop Planeo vám umožňuje provést online-nákup, který je rychlý, snadný a sbírá vám body do zákaznického programu Karta zákazníka. Už nemusíte osobně navštěvovat pobočky, stačí si z pohodlí domova vybrat zboží nebo elektroniku, o kterou máte zájem.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Že máte stejně raději osobní návštěvu a osahání si produktu? Pak se můžete podívat na webové stránky www.planeo.cz, kde najdete všechny potřebné informace, jako je otevírací doba prodejen. Na webu najdete také aktuální letáky, slevové akce a novinky z prodejen. Pokud máte raději aplikace, můžete si stáhnout Planeo aplikaci do vašeho telefonu. V aplikaci najdete také aktuální nabídku a slevový kód.