Letáky od Vodafone

Poslední aktualizace letáku: 14.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Vodafone online?
22.229 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Vodafone

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Vodafone akční leták a nabídky 

Každý z nás někdy přemýšlel o tom, kde si pořídit nový notebook nebo chytrý telefon tak, aby to bylo výhodné. Skvělé ceny, ale také nové produkty a známé značky, jsou tím, co vás nadchne, když si otevřete Vodafone akční leták a nabídky. Slevu na chytré telefony, nebo třeba kvalitní servis najdete na prodejnách Vodafone vždy bez potíží, jelikož pobočky jsou v každém větším městě v České republice, ne pouze ve velkých městech, jako je Praha nebo Brno. Nemusíte se bát, že byste si nevěděli rady s výběrem, protože vám budou vždy ochotně asistovat vyškolení zaměstnanci. Na co se můžete těšit a jak provedete online nákup?


Jaké výhodné nabídky na vás čekají u Vodafone tento týden?

Magazín a letáky Vodafone jsou zde od toho, aby vám pravidelně představovali nabídku a čerstvé slevy, které na vás čekají v e-shopu, ale i na prodejnách. Chytré telefony, tablety, notebooky anebo stolní počítače si můžete vždy vybrat z velké nabídky, která pokrývá potřeby všech. Chcete pracovní notebook do kanceláře, nebo se poohlížíte po super výkonném telefonu, který vám umožní hrát hry, ale i vyřizovat množství e-mailů? Nebo se vám snad rozbil wifi rooter a potřebujete nový? Pak neváhejte, a skočte si do Vodafone, kde na vás čekají slevy a výhody s programem Karta zákazníka.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Letáky, ale i aktuální informace, jako je otevírací doba prodejen, najdete, pokud si otevřete webové stránky www.vodafone.cz, kde najdete také všechny praktické tipy pro vaše nákupy, magazín Vodafone nebo slevový kód. Prodej probíhá také z prostředí aplikace, kterou si můžete stáhnout zdarma a spravovat své nákupy nebo sledovat jejich vývoj. Kromě toho je Vodafone vždy ochotný vám poskytnou pomoc s nákupem nebo třeba řešit vaše zapeklité dotazy díky kvalitní zákaznické podpoře. Zkuste navštívit tohoto prodejce a přesvědčit se o tom, jaké akční nabídky aktuálně najdete.