Letáky z Vodafone v Praha

1 Lokality

Vodafone leták

Platnost: 23 úno až 29 úno

Tento Vodafone leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Vodafone a ušetřete při nákupu v Vodafone.

umístění Vodafone v Praha

Vodafone letáky
Vodafone 14800 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Vodafone v Praha

Zde najdete všechny adresy Vodafone a odpovídající otevírací dobu Vodafone v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Vodafone ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Vodafone v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Vodafone v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Vodafone.

Nejčastěji pokládané otázky o Vodafone

Je Vodafone obchod v Praha?

Prodejny Vodafone najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Vodafone v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Vodafone v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Vodafone. Ujistěte se, že na stránce prodejny Vodafone ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Vodafone v Praha právě otevřeno?

Obchod Vodafone v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Vodafone dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z Vodafone leták platné od 23-02-2024 do 29-02-2024 platí ve vašem obchodě Vodafone v Praha. Nejlepší nabídky v Vodafone Praha jsou: PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ, Plastový box s víkem a Chladnička s mrazničkou LG GBP62MCNBC černá.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Vodafone v Praha?

Aktuální otevírací dobu Vodafone můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Vodafone.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Vodafone poloha v Praha?

Vodafone má velmi zajímavé nabídky, například PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ, Plastový box s víkem a Chladnička s mrazničkou LG GBP62MCNBC černá, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Vodafone v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Vodafone, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Vodafone, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Elektronika.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Vodafone v neděli?

Otevírací doba Vodafone v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Vodafone otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Vodafone během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Vodafone je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Vodafone může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Vodafone:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Vodafone doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Vodafone ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Vodafone vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Vodafone nebo si prohlédněte aktuální Vodafone leták, platný od 23-02-2024 do 29-02-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu