Letáky od Bauhaus

Bauhaus leták

Platnost: 4 zář až 1 říj

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Bauhaus leták

Platnost: 4 zář až 1 říj

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Bauhaus leták

Platnost: 1 zář až 31 pro

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 92 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Bauhaus leták

Platnost: 1 zář až 31 pro

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 92 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Bauhaus leták

Platnost: 12 kvě až 31 říj

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 31 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Bauhaus online?
22.420 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Bauhaus online?
19.935 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na Bauhaus leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Bauhaus akční leták a nabídky

V domácnosti, na zahradě, nebo v dílně je neustále něco potřeba. Kam se vydat, když se vám rozbije vrtačka, nebo když potřebujete koupit nové pracovní nástroje na jarní práce na zahradě? Bauhaus akční leták a nabídky pro vás mají ty nejoblíbenější produkty, které si každý domácí kutil může přát, a k tomu za skvělé ceny. Zavítejte na některou z prodejen v Brně, Praze nebo Olomouci, a přesvědčte se, že nákup ve stavebninách může být velká zábava a ne jenom pro muže!  


Co si můžete koupit ve slevě v Bauhausu?

Jakou nabídku najdete pro tento týden a jaké slevy na vás čekají, když si otevřete letáky tentokrát? Bauhaus pobočky si pro vás nachystaly plovoucí podlahy se slevou a také zajímavé potřeby do domácnosti. Pokud děláte rekonstrukci, pak určitě využijete přímočarou pilu, nebo set montážní pěny a dávkovače. Doma můžete také vyměnit kliky a pořídit si nové vypínače, které nyní Bauhaus uvedl do slevy. Zkuste třeba online nákup a pořiďte si vše pro rekonstrukci vaší příjezdové cesty. Beton, ale také nářadí je aktuálně v akci. A pokud se vám zdá, že by váš plot před domem potřeboval nový nátěr, tak i barva pro venkovní nátěry různých značek je v ráji pro kutily, Bauhausu k dostání.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníků a k dispozici je vám také početný personál, který je ochotný kdykoli pomoci s nákupem a poradit vám. Využijte také věrnostního programu karta zákazníka, a získávejte další výhody nebo slevu na nákup. Pokud vás zajímají praktické informace, jako je otevírací doba prodejny, která je vám nejblíže, nebo třeba jestli je ke stažení aplikace Bauhaus, pak doporučujeme otevřít si webové stránky www.bauhaus.cz, kde najdete všechny novinky, magazín Bauhaus a také slevový kód, pro všechny, kteří nakupují online. Nebojte se vyzkoušet něco nového nebo se pustit do dlouho odkládané rekonstrukce. Bauhaus vám je k dispozici s širokou akční nabídkou.  

Váš Bauhaus obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti Bauhaus a nikdy neplaťte více, než byste měli. Bauhaus má 37 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším Bauhaus leták najdete nabídky, které jsou platné od 04-09-2023 do 01-10-2023. Tento víkend zde najdete 346 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: RYOBI Aku šroubovák 18 V s příklepem, Hydroxid sodný 1 kg a Dřezová baterie Flexo! Samozřejmě, Bauhaus nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na Bauhaus webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který Bauhaus hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Stavebniny, jako je Baumax, Uni Hobby nebo Hecht. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v Bauhaus se slevovým kódem. Podívejte se na Bauhaus web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o Bauhaus

Kde najdu obchod Bauhaus a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Bauhaus s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Bauhaus ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Bauhaus?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Bauhaus, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Bauhaus snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Bauhaus ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Bauhaus se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Bauhaus?

Bauhaus má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Stavebniny má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Bauhaus. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

Bauhaus propagační akce

🛍️ Bauhaus složky: 5
🆕 Nové nabídky: 346
🏷️ Kategorie: Stavebniny
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 05.09.2023