Letáky od Bauhaus

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

Bauhaus leták

Platnost: 29 čvn až 2 čvc

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Bauhaus leták

Platnost: 6 kvě až 31 pro

Tento Bauhaus leták plný nabídek je stále platný pro 182 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Bauhaus a ušetřete při nákupu v Bauhaus.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Bauhaus online?
13.301 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Bauhaus online?
22.898 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Bauhaus

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Bauhaus akční leták a nabídky

V domácnosti, na zahradě, nebo v dílně je neustále něco potřeba. Kam se vydat, když se vám rozbije vrtačka, nebo když potřebujete koupit nové pracovní nástroje na jarní práce na zahradě? Bauhaus akční leták a nabídky pro vás mají ty nejoblíbenější produkty, které si každý domácí kutil může přát, a k tomu za skvělé ceny. Zavítejte na některou z prodejen v Brně, Praze nebo Olomouci, a přesvědčte se, že nákup ve stavebninách může být velká zábava a ne jenom pro muže!  


Co si můžete koupit ve slevě v Bauhausu?

Jakou nabídku najdete pro tento týden a jaké slevy na vás čekají, když si otevřete letáky tentokrát? Bauhaus pobočky si pro vás nachystaly plovoucí podlahy se slevou a také zajímavé potřeby do domácnosti. Pokud děláte rekonstrukci, pak určitě využijete přímočarou pilu, nebo set montážní pěny a dávkovače. Doma můžete také vyměnit kliky a pořídit si nové vypínače, které nyní Bauhaus uvedl do slevy. Zkuste třeba online nákup a pořiďte si vše pro rekonstrukci vaší příjezdové cesty. Beton, ale také nářadí je aktuálně v akci. A pokud se vám zdá, že by váš plot před domem potřeboval nový nátěr, tak i barva pro venkovní nátěry různých značek je v ráji pro kutily, Bauhausu k dostání.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníků a k dispozici je vám také početný personál, který je ochotný kdykoli pomoci s nákupem a poradit vám. Využijte také věrnostního programu karta zákazníka, a získávejte další výhody nebo slevu na nákup. Pokud vás zajímají praktické informace, jako je otevírací doba prodejny, která je vám nejblíže, nebo třeba jestli je ke stažení aplikace Bauhaus, pak doporučujeme otevřít si webové stránky www.bauhaus.cz, kde najdete všechny novinky, magazín Bauhaus a také slevový kód, pro všechny, kteří nakupují online. Nebojte se vyzkoušet něco nového nebo se pustit do dlouho odkládané rekonstrukce. Bauhaus vám je k dispozici s širokou akční nabídkou.