Letáky od M.A.T.

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

M.A.T. leták

Platnost: 11 čvc až 21 srp

Tento M.A.T. leták plný nabídek je stále platný pro 52 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od M.A.T. a ušetřete při nákupu v M.A.T..

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog M.A.T. online?
24.744 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog M.A.T. online?
56.682 lidí vás již předběhlo

Nabídky na M.A.T.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

M.A.T. akční leták a nabídky 

Nástroje pro kutily, železářství nebo praktické potřeby pro vaši domácnost? To vše najdete, když si otevřete akční leták a nabídky M.A.T. Oblíbená destinace mnoha zahradních a domácích kutilů, ale také místo, kde zaručeně najdete ty nejlepší produkty, slevy a výborné ceny. Na prodejnách se můžete těšit na příjemný a profesionální personál, který je vždy ochotný poradit a pomoci s výběrem. Nemusíte se bát, že byste si nevěděli rady a pokud si chcete dopředu prohlédnout zboží nebo třeba jeho rozměry, můžete zkusit také online nákup. M.A.T. je oprávněným rájem pro kutily a všechny, co potřebují zajistit své rekonstrukci či opravě hladký průběh. 


Co si aktuálně pořídíte v M.A.T. se slevou?

Co přináší akční letáky pro tento týden? Nabídku zahradních potřeb, sekaček, ale i doplňků pro vaše venkovní posezení, najdete v M.A.T. levněji než kdekoli jinde. Vyzkoušejte také vysokotlaké čističe, nebo potřeby pro jarní obnovení zahrádky. Nadchnou vás rozhodně také substráty a zahradnické nářadí se slevou. Kromě zahradní techniky se ale můžete těšit také na domácí a kuchyňské potřeby, šikovné pomocníky pro uskladnění, nebo domácí cvičení. Navštivte některou z prodejen v Praze nebo Ostravě a můžete získat další slevu, pokud se zapojíte do programu karta zákazníka. Prodej je zaměřen na vaše pohodlí a rozhodně se při nakupování budete příjemně bavit.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Kde najdete jednotlivé pobočky a jaké je jejich otevírací doba? Všechny otázky vám zodpoví webové stránky M.A.T., www.matgroup.cz, kde najdete také zajímavosti a tipy pro vaše kutilské aktivity. Přečtěte si magazín M.A.T. plný užitečných rad pro zahradu i dílnu. Ušetříte ještě více, když použijete slevový kód ze stránek. Pro všechny, kteří preferují používání mobilního telefonu, je ke stažení zdarma aplikace, ve které najdete eshop i aktuální letáky. Ať už je to barva na nový plot, nebo třeba nářadí pro práci na novém skleníku. V tomto obchodě najdete vše a za výhodné ceny.