Letáky od Starkl

Poslední aktualizace letáku: 14.04.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Starkl online?
53.993 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Starkl

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Starkl akční leták a nabídky 

Milujete svou zahradu a rádi nakupujete nové rostliny za skvělé ceny? Pak byste si neměli nechat ujít Starkl akční leták a nabídky, které i tentokrát přinášejí velké slevy a velký výběr. Pokud máte rádi kvalitní produkty a sháníte něco, co se jen tak nevidí v ostatních obchodech, pak je Starkl tím pravým místem pro návštěvu. Kromě nákupu na prodejnách navíc můžete zkusit online nákup, který je velmi pohodlný a praktický. Na e-shopu najdete všechny prostředky pro péči o vaši zahradu a novinky pro vaši zahradní sezónu.  


Co si můžete pořídit se slevou na prodejnách Starkl?

Tento týden se můžete těšit na krásné zahradní rostliny, které Starkl přináší společně s doplňky a hnojivy pro zahradničení. Bobuloviny, trvalky, ale i hnojiva a půda pro zahájení jarní sezóny. Pořiďte si sazenice stromků nebo třeba přísady rostlin pro váš skleník. Prodej je zaměření na poskytování perfektního servisu a asistenci zákazníků s výběrem, proto klidně můžete kontaktovat některé ze zaměstnanců a požádat o pomoc s výběrem. Slevu můžete získat jak při návštěvě prodejen, tak při nákupu na internetu a nabídku aktuálních novinek najdete také ve Starkl magazín. Využijte dalších výhod a zapojte se do programu karta zákazníka.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Všechny praktické informace, jako je otevírací doba každé pobočky ve vašem okolí, najdete pokud si otevřete webové stránky www.starkl.cz. Vyzkoušejte si také výběr produktů z aplikace Starkl, kterou si můžete zdarma stáhnout do vašeho chytrého telefonu. Najdete v ní také slevový kód a může vám zasílat novinky z letáků a prodejen. Veškeré letáky si můžete zobrazovat buďto u nás na Akčníleták.cz nebo pokud zavítáte na web Starkl. Prodejny navíc nenajdete jen ve velkých městech, jako je Praha nebo Brno, protože Starkl se pyšní širokou sítí prodejen. Vyzkoušejte něco nového pro svou zahradu a udělejte si radost za nízké ceny.