Letáky od Hornbach

Poslední aktualizace letáku: 04.06.22

Hornbach leták

Platnost: 4 čvn až 4 čvc

Tento Hornbach leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hornbach a ušetřete při nákupu v Hornbach.

Hornbach leták

Platnost: 26 dub až 26 čvc

Tento Hornbach leták plný nabídek je stále platný pro 25 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hornbach a ušetřete při nákupu v Hornbach.

Hornbach leták - Bazény

Platnost: 27 dub až 31 srp

Tento Hornbach leták - Bazény plný nabídek je stále platný pro 60 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hornbach a ušetřete při nákupu v Hornbach.

Hornbach leták

Platnost: 26 dub až 27 čvc

Tento Hornbach leták plný nabídek je stále platný pro 25 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hornbach a ušetřete při nákupu v Hornbach.

Hornbach leták

Platnost: 13 dub až 12 čvc

Tento Hornbach leták plný nabídek je stále platný pro 11 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Hornbach a ušetřete při nákupu v Hornbach.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Hornbach online?
46.459 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Hornbach online?
26.029 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Hornbach

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Hornbach akční leták a nabídky 

Začíná sezóna práce na zahradě a vy nemáte nakoupené nové nástroje pro úpravu živého plotu anebo vašich záhonků? Máte konečně čas za zahájení rekonstrukce koupelny, kterou si už tak dlouho slibujete? Pak se vám bude hodit vědět, jaké novinky přináší Hornbach akční leták a nabídky. Nové produkty, ale i osvědčená klasika, kterou si zákazníci v Brně, Praze a Ostravě oblíbili, jsou to, co vás rozhodně potěší. Výborné ceny a možnost provést online nákup jsou už pak jen třešničkou na dortu. Pojďme se společně podívat, co přináší Hornbach tento týden.


Co si aktuálně nabízí Hornbach se slevou?

Prodej v Hornbachu není pouze o zahradě nebo nástrojích pro kutily. Najdete zde také dřevo, beton, nebo nátěry a barvy pro interiéry a exteriéry. Kromě technických zařízení pro práci venku, kolem vašeho domu nebo ve vaší kůlně, můžete na prodejnách najít lákavé slevy a nabídku pro váš domov. Budujete novou kuchyni? Pak můžete projít s personálem pobočky a najít kuchyni, kterou jste viděli na stránkách Hornbachu, nebo si třeba prohlédnout magazín s novinkami ve stavebnictví. Slevu získáte také v případě, že si založíte účet nakupujícího u Hornbachu. Získáte tak možnost zapojit se do programu karta zákazníka a získávat body za nákup. Nabídku Hornbachu byste rozhodně neměli minout, přesvědčte se o tom sami.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Aktuální letáky, ale také praktické informace, jako je otevírací doba projeden, nebo jejich lokace, můžete najít na webových stránkách www.hornbach.cz. Prohlédněte si rozměry, barvy nebo všechny detaily produktů online, webové stránky jsou velmi přehledné, a pokud vám nevyhovují, ke stažení je dostupná také aplikace Hornbach, ze které můžete nakupovat nebo si prohlížet aktuální novinky v obchodě. Navštěvujte aplikaci nebo web pravidelně a možná se vám podaří získat také unikátní slevový kód, který Hornbach zveřejňuje pro speciální události, nebo roční období. Udělejte radost sobě i své peněžence a ušetřete při nákupu v Hornbachu.