Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Bauhaus

Prohlédněte si všechny adresy Bauhaus a odpovídající otevírací dobu Bauhaus v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Bauhaus ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Bauhaus a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Bauhaus ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Bauhaus.

Nejčastěji pokládané otázky o Bauhaus

Kde najdu obchod Bauhaus a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Bauhaus s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Bauhaus ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Bauhaus?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Bauhaus, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Bauhaus snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Bauhaus ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Bauhaus se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Bauhaus?

Bauhaus má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Stavebniny má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Bauhaus. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu