Letáky od Datart

Poslední aktualizace letáku: 14.06.22

Datart leták

Platnost: 14 čvn až 11 čvc

Tento Datart leták plný nabídek je stále platný pro 16 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Datart a ušetřete při nákupu v Datart.

Datart leták

Platnost: 13 čvn až 26 čvc

Tento Datart leták plný nabídek je stále platný pro 31 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Datart a ušetřete při nákupu v Datart.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Datart online?
28.976 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Datart online?
36.092 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Datart

Datart akční leták a nabídky

Elektronika je dnes naprostou součástí našeho života a proto není divu, že se neustále poohlížíme po nových kouscích, které by nám usnadnili život, nebo nás potěšili. Pokud rádi nakupujete právě v Datartu, pak vás nepochybně bude zajímat, co obsahuje Datart akční leták pro tento týden a jaké jsou aktuální akce a slevy! Nikdo nechce utrácet nehorázné sumy v případě, že je potřeba pořídit si nový telefon, fén, nebo například lednici. Proto vám přinášíme aktuální nabídku, která na prodejny Datart přináší skvělé ceny a zajímavé spotřebiče.


Co si můžete koupit ve slevě v Datart?

Jaké nabídky objevíte v aktuálním letáku? Tak třeba například elektrický kartáček na zuby, který vám pomůže zajistit, že vaše dentální hygiena bude bezchybná a to bez velké námahy. Chytré hodinky, které snímají vaši denní aktivitu, ale také ukazují upozornění na příchozí zprávy, zase ocení každý, kdo je aktivní, ale časově vytížený. V každé domácnosti se především v zimním období rozhodně hodí i sušička prádla, kterou nyní můžete v některé z Datart prodejen pořídit se slevou. Veškeré produkty, které v sítu Datart koupíte, mají zaručenou kvalitu a pocházejí od známých značek, které jste si oblíbili. Neváhejte a pořiďte si něco klidně z domu! Provést můžete jednoduchý online nákup, protože prodej probíhá také na internetu. Další slevu můžete získat, pokud si založíte účet zákazníka, kdy vám karta Datart pomůže sbírat body a nejrůznější výhody. Nechte si domů posílat akční letáky, nebo si prohlížejte Datart magazín online, ať jste v obraze a víte, kdy výhodně nakoupit elektroniku a další spotřebiče.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny?

Pokud dáváte přednost osobní návštěvě pobočky, otevírací doba a veškeré další praktické informace vám poskytne webová stránka www.datart.cz, kde také najdete akce a nabídky. Do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu si pak Datart můžete jednoduše stáhnout ve formě aplikace a prohlížet si letáky, nebo dostávat upozornění o aktuálních slevách. Získejte zde také slevový kód, nebo si přečtěte recenze populárních produktů.