Letáky od COOP TIP

Poslední aktualizace letáku: 01.06.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog COOP TIP online?
57.569 lidí vás již předběhlo

Nabídky na COOP TIP

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Coop Tip akční leták a nabídky

I pro tento týden vám přinášíme aktuální Coop Tip akční leták. Jako vždycky se můžete těšit na ty nejzajímavější ceny, speciální akční nabídky a cenové trháky, které si musíte zařadit na váš nákupní seznam. Pokud rádi nakupujete v Coop Tip, určitě vás nezklame ani nabídka z aktuálního letáku.

 

Celá řada potravin a produktů je v tomto týdnu v akci. Supermarket Coop Tip přichází s čerstvými potravinami a slevu najdete u produktů, jako je pivo, víno, ale také pečivo, nebo minerální vody a mléčné výrobky. Zajímavé ceny najdete také u oblíbené kávy, nebo uzenin. Uvařte si skutečně chutné a zdravé jídlo z čerstvých českých surovin, které vám přináší Coop Tip. V aktuálním akčním letáku najdete například sýry, jogurty a další mléčné výrobky, kde se slevy šplhají až k polovině ceny. Kdo by dával přednost nákupu zaměřenému na úklid, najde v letáku také prací prostředky a produkty osobní hygieny. Na prodejnách můžete použít stravenky a také zákaznická karta přináší další výhody. Síť prodejen Coop je skutečně široká a na nákup si můžete zaskočit v Brně, Praze, Ostravě, ale i menších okresních městech, což je velmi pohodlné.

 

A nejsou to pouze akční letáky, které přinášejí aktuální informace o tom, na čem můžete získat slevu. O tom, jak probíhá aktuální prodej, informuje také magazín Coop Tip. Výhodné nákupy jsou důležité pro mnoho domácností a právě proto je zde Coop Tip. Pro všechny, kteří si rádi prohlédnou letáky a udělají si online nákup, jsou zde webové stránky www.coop.cz a aplikace. Díky tomu, můžete mít přehled o tom, jaká je otevírací doba obchodu Coop i ve vaší vesnici, či vašem městečku. Vyhledejte si například, kdy otvírá Coop Otrokovice a hned budete v obraze. Pobočky Coop you vám skutečně blízko. Nebojte se tak zkoušet nové recepty se surovinami z Coop Tip letáku. Klidně uplatněte i slevový kód a získejte ještě více výhod a výhodnějších cen!