Letáky od Jip

Poslední aktualizace letáku: 20.06.22

Jip leták

Platnost: 22 čvn až 3 čvc

Tento Jip leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Jip a ušetřete při nákupu v Jip.

Jip leták

Platnost: 20 čvn až 4 čvc

Tento Jip leták plný nabídek je stále platný pro 2 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Jip a ušetřete při nákupu v Jip.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Jip online?
34.849 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Jip online?
13.099 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

JIP akční leták a nabídky

Chystáte se na nákup a přemýšlíte, že navštívíte vaše oblíbené prodejny JIP? Pak vás potěší JIP akční leták, který přináší další nové akční nabídky potravin a produktů pro vaši domácnost, které si rádi kupujete za velmi výhodné ceny.

 

Co najdete v letáku pro tento týden? JIP supermarket je ideálním místem kam si zajít, když chcete připravit rodině kvalitní jídlo z prvotřídních surovin nejvyšší kvality. Nakupujte potraviny levně a ušetřete na vašich oblíbených položkách. Co si zařadit na vás nákupní seznam v tomto týdnu? Například pivo nebo víno za výborné ceny, ale také mléčné výrobky, nebo maso a uzeniny od českých dodavatelů. Výrobky z vašeho regionu, ale také známé značky, které máte rádi, to vše si můžete koupit na prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě. Nabídky JIP jsou skutečně výhodné a slevu najdete pokaždé i na ty nejznámější produkty. Seznam prodejen je skutečně bohatý a velkou výhodou je, že pobočky nabízejí také možnost použít k platbě stravenky. Zákazníci si navíc mohou užít také příjemné prostředí a profesionální personál, který je ochotný vždycky pomoci s hledáním slevy, nebo pomůže najít nabídku, kterou jste viděli v letáku. Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníků a také na si můžete užít další výhody, pokud se zapojíte do klubu JIP zákazníků. Poté vám bude zákaznická karta přinášet slevy a bonusové body. Pokud si rádi přečtete novinky ze světa dobrého jídla a potravin, pak se můžete těšit také na magazín, který pravidelně přináší čerstvé informace z JIP supermarketu přímo k vám.

 

V případě, že byste si chtěli prohlédnout letáky nebo se podívat na to, jaké je otevírací doba prodejen JIP, pak můžete navštívit webové stránky www.jip-potraviny.cz, kde najdete recepty, slevový kód, nebo také informace o tom, jak provést online nákup. Na webu najdete také informace nutné ke stažení aplikace JIP. Neváhejte a běžte si nakoupit na do supermarketu JIP, který vám přináší slevy a vaše oblíbené potraviny.