Letáky od Trefa

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Trefa leták

Platnost: 29 čvn až 5 čvc

Tento Trefa leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Trefa a ušetřete při nákupu v Trefa.

Trefa leták

Platnost: 22 čvn až 5 čvc

Tento Trefa leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Trefa a ušetřete při nákupu v Trefa.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Trefa online?
30.364 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Trefa online?
13.665 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Trefa

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Trefa akční leták a nabídky

Co pro vás připravil supermarket Trefa akční leták pro tento týden? Jako vždy se můžete těšit na vaše oblíbené produkty a kvalitní potraviny z vašich regionů. Pojďme se společně podívat, co přináší akční nabídky tentokrát.

 

Leták obchodu Trefa je jako vždycky plný kvalitních produktů, které jsou dostupné za výbornou cenu a to i pro vás. Prodejny Trefa najdete v Jižních Čechách, především pak v Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou, nebo v Písku. Pobočky sice nenajdete ve velkých městech jako je Brno, Praha, nebo Ostrava, ale pokud jste z Jižních Čech, určitě se zaměřte na akční nabídku pro tento týden. Mezi produkty, které naleznete v síti prodejen Trefa, patří i mléčné výrobky z kvalitního českého mléka od prověřených dodavatelů. Kromě toho zde nakoupíte za výborné ceny také čerstvé uzeniny, sýry, nebo pivo a víno, na které se vztahují skvělé slevy. Připravte si chutné jídlo ze surovin, které Trefa nabízí a potěšte tak rodinu nějakým novinkami. Další slevy a body za nákup získáte v případě, že se zapojíte do zákaznického programu Trefa. Pak už vám poslouží karta zákazníka a budete pouze sbírat slevy. Prodej kvalitních surovin je hlavním mottem každé pobočky a slevu vždy najdete i na vaše oblíbené potraviny. Rozšiřte svůj nákupní seznam o více položek, u pokladny můžete využít k platbě stravenky.

 

Pokud se chcete podívat na Trefa magazín, kde najdete recepty a letáky, pak můžete navštívit webové stránky www.trefasupermarket.cz. Na internetu také najdete praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, zda je ke stažení aplikace, nebo zda je možné použít slevový kód. V současné době není možné provést online nákup, ale na prodejnách Trefa supermarketu najdete vše, co potřebujete a co vás může zajímat. Od prvotřídních potravin, až po úklidové prostředky a vybavení do domácnosti. Neváhejte a běžte si nakoupit do Trefa. Ušetříte tak čas i vaše peníze.