Letáky od PLUS JIP

Poslední aktualizace letáku: 02.07.22

PLUS JIP leták

Platnost: 29 čvn až 12 čvc

Tento PLUS JIP leták plný nabídek je stále platný pro 11 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od PLUS JIP a ušetřete při nákupu v PLUS JIP.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog PLUS JIP online?
18.588 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog PLUS JIP online?
32.229 lidí vás již předběhlo

Nabídky na PLUS JIP

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Plus Jip akční leták a nabídky

I pro tento týden vám Plus Jim potraviny přináší atraktivní nabídky za ty nejlepší ceny. Jaký je akční leták Plus Jip pro tento týden? Můžete se těšit na super ceny každý den a kromě toho také na speciální letní nabídky a produkty, které se vám v létě budou hodit!

 

Supermarket Plus Jip je váš oblíbený zdroj čerstvých potravin a proto není divu, že nabídka začíná zlevněnými mléčnými výrobky českého původu a také voňavými uzeninami od prověřených dodavatelů. V létě nepochybně osvěží také velký výběr zmrzlin, které jsou nyní v akci a koupíte je se slevou až 30%. Nenechte si ujít také chutné sladkosti, nebo slevu na pivo, víno a nealkoholické pivo. Na cestách se vám bezpochyby bude hodit také minerální voda za výrobnou cenu, nebo papírové kapesníčky. Plus Jip myslí i na vaši domácnost a proto si tento týden můžete koupit i čisticí prostředky nebo prací prášek s výraznou slevou.

 

A kde najdete Plus Jip? Prodejny tohoto hypermarketu najdete v Černé Hoře, Chebu, Chotěboři, Klatovech, Písku nebo Plzni. Nemusíte se bát, že byste v některých obchodech nenašly stejné potraviny jako jinde, protože prodej Plus Jip se zaměřuje na spokojenost zákazníků a kvalitu každé pobočky. Pokud rádi získáváte slevy na pokladně, můžete se těšit na nabídku slev v programu karta zákazníka, nebo použít k úhradě vašeho nákupu stravenky. To vše dělá to, že budete chtít váš nákupní list sestavit ještě delší a užít si tak přípravu jídla z kvalitních a čerstvých surovin. Na prodejnách nebo na internetu si také můžete přečíst Plus Jim magazín, který přináší zajímavé novinky z prodejen, které neobsáhnou akční letáky.

 

Pokud jste fanoušek internetového nakupování, určitě vás potěší možnost provést online nákup při návštěvě webové stránky www.plus-jip.cz, kde si můžete pohodlně nakoupit z pohodlí vašeho domova, nebo získat další výhody, například slevový kód. Na stránkách je také možné přečíst si recepty, rady na stažení aplikace, nebo se podívat na kompletní seznam prodejen s jejich přesnou adresou, včetně toho, jaká je jejich otevírací doba. Neváhejte a skočte si na výhodný nákup do Plus Jip!