Jip
Jip

Lindt excellence čokoláda

73,90 Kč
49,90 Kč
Aktuální nabídka Lindt excellence čokoláda v Jip z letáku od 24-11 do 7-12. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Lindt excellence čokoláda za nejlepší cenu.
Platnost: 24 lis až 7 pro
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Jip nebo na webových stránkách Jip.
Poslední aktualizace: 24.11.21
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Jip leták

Jip leták

Platné po 8 dní

Lindt excellence čokoláda a online akce přímo z aktuálního letáku Jip

Tato Lindt excellence čokoláda je nyní v prodeji v Jip. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Jip, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Lindt excellence čokoláda online prostřednictvím webových stránek Jip nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Lindt excellence čokoláda speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Jip příští týden akce na Lindt excellence čokoláda?"

Kdy je Lindt excellence čokoláda v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Lindt excellence čokoláda příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Lindt excellence čokoláda.

Bude příští týden akční Lindt excellence čokoláda?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Lindt excellence čokoláda? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Jip příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.