Letáky od Norma

Poslední aktualizace letáku: 20.06.22

Norma leták

Platnost: 20 čvn až 3 čvc

Tento Norma leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Norma a ušetřete při nákupu v Norma.

Norma leták

Platnost: 27 čvn až 10 čvc

Tento Norma leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Norma a ušetřete při nákupu v Norma.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Norma online?
10.281 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Norma online?
17.582 lidí vás již předběhlo
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Norma akční leták a nabídky

Kdo rád nakupuje v síti supermarketů Norma, určitě ocení aktuální akční leták a přehled nabídky pro tento týden. Norma akční leták vám vždy přináší vaše oblíbené produkty, které znáte a to v nejlepší kvalitě a se skvělými slevami. Najdete zde skutečné cenové trháky a váš nákupní seznam může bát delší než obvykle, protože díky akcím na potraviny a další produkty, vždycky ušetříte.

 

A co si pro vás připravil hypermarket v tomto týdnu? Od 26. 7. V letáku Norma najdete například lihoviny české výroby se slevou až 34%. Slevy se také vztahují na pivo, víno a další produkty, které vám pomohou vybavit se na letní večírky, nebo oslavy s rodinou. Norma samozřejmě přichází také s bohatou nabídkou potravin za ty nejlepší ceny. Nabídku doplňují mléčné výrobky, pečivo, ale také výrobky pro vaši domácnost. Ohromnou cenu najdete například u ručníků, přikrývek a dalších produktů. Norma myslí také na vaše mazlíčky a váš volný čas, proto v aktuální akci najdete také sportovní vybavení na badminton a další venkovní cvičení a hry. Slevu Norma připravila také pro uzeniny a výběr minerálních vod. Síť prodejen Norma je skutečně široká, proto i vy si můžete bez problémů zaskočit do vám blízké prodejny a nakoupit ty nejčerstvější potraviny a připravit si tak chutné jídlo, klidně i o víkendu. Prodej na pobočkách Norma je samozřejmě zaměřený na co nejlepší nabídky pro zákazníky, kteří mohou využít také stravenky pro placení na pokladně. Další slevy poskytuje také karta zákazníka, nebo magazín, ve kterém si můžete přečíst recepty a aktuální trendy o výživě.

 

A kde najdete akční letáky a informace pro online nákup? Přeci na webových stránkách https://www.norma-online.de/cz/angebote/, kde najdete také jaká je otvírací doba pobočky ve vašem městě. Váš obchod Norma najdete V Praze, Plzni, Olomouci, brně a dalších českých městech. Jako zákazník tohoto supermarketu můžete také využít slevový kód dostupný z aplikace, nebo sbírat body. Oživte své recepty těmi nejlepšími surovinami nakoupenými se slevou za skvělou cenu právě v Norma!