Letáky od CBA

Poslední aktualizace letáku: 24.06.22

CBA leták

Platnost: 29 čvn až 5 čvc

Tento CBA leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CBA a ušetřete při nákupu v CBA.

CBA leták

Platnost: 22 čvn až 28 čvn

Tento CBA leták plný nabídek je stále platný pro 3 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CBA a ušetřete při nákupu v CBA.

CBA leták

Platnost: 22 čvn až 3 čvc

Tento CBA leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CBA a ušetřete při nákupu v CBA.

CBA leták

Platnost: 22 čvn až 3 čvc

Tento CBA leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od CBA a ušetřete při nákupu v CBA.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog CBA online?
43.593 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog CBA online?
53.866 lidí vás již předběhlo

CBA akční leták a nabídky

Kdo by neznal síť potravin CBA! A právě váš oblíbený řetězec připravil pro tento týden akční nabídku. Pojďme se společně podívat na CBA akční leták, který je v platnosti od 4. do 15. 8. Na jaké slevy se můžete těšit?

 

A co dobrého si můžete koupit v akci u CBA? Tak například pivo, víno, nebo rum v akci, pro vaše letní oslavy. A kdo by neholdoval alkoholu, určitě si přijde na své s akční cenou zmrzliny, nebo mléčných výrobků. Supermarket CBA vás potěší také velkým výběrem uzenin a čerstvého masa od českých chovatelů. Zařaďte na váš nákupní seznam například párky, které tento týden koupíte se slevou, nebo si připravte chutné jídlo z uzených vepřových ocásků. Bohatou nabídku potravin doplňuje voňavé pečivo, které najdete na prodejnách CBA po celý den. Nízké ceny můžete čekat také u instantní kávy, grilovacích omáček, nebo například u těstovin. Prodej je zaměřen na spokojenost a příjemné prostředí pro zákazníky. A kde najdete pobočky CBA? Samozřejmě ve velkých městech, jako je Brno, Praha a Ostrava, ale také v menších vesnicích, protože filozofií CBA je být blízko zákazníkům. Síť prodejen je opravdu široká a vždy najdete slevu na vaše oblíbené produkty.

 

Speciální nabídky jsou vždy uvedeny také na internetu, kde najdete i všechny akční letáky CBA, nebo se dočtete o tom, zda je možné použít k platbě stravenky. Více o tom, jestli je možné udělat online nákup nebo jak si založit zákaznický účet s programem karta zákazníka, najdete na také na stránkách CBA.

 

Webové stránky www.cba.cz navíc přináší přehledně magazín CBA, kde najdete skvělé recepty na letní drinky, nebo aktuální slevový kód. Internetové stránky také obsahují informace o tom, jaká je otvírací doba jednotlivých prodejen, nebo zda je dostupná aplikace. Zkuste něco nového a nakupujte u CBA. Mějte přehled a přístup k novým akčním nabídkám z letáků, které obsahují nejen potraviny, ale také výrobky pro vaši domácnost za ty nejlepší ceny. Nakupovat potraviny u CBA je radost, u které ušetříte!