Smetanová zmrzlina

Platnost: 11 říj až 17 říj
Platnost této nabídky vypršela!
Lidl
Lidl

Smetanová zmrzlina

Platnost této nabídky vypršela!
49,90 Kč
Aktuální Smetanová zmrzlina z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Smetanová zmrzlina a využijte nejlevnější nabídky Smetanová zmrzlina za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 11 říj až 17 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 18.10.21
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Platné po 4 dní

Smetanová zmrzlina a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Smetanová zmrzlina je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Smetanová zmrzlina online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Smetanová zmrzlina speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Smetanová zmrzlina?"

Kdy je Smetanová zmrzlina v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Smetanová zmrzlina příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Smetanová zmrzlina.

Bude příští týden akční Smetanová zmrzlina?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Smetanová zmrzlina? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.