Lidl
Lidl

Sada šroubováků

99,90 Kč
Aktuální nabídka Sada šroubováků v Lidl z letáku od 26-09 do 2-10. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Sada šroubováků za nejlepší cenu.
Platnost: 26 zář až 2 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 22.09.22
Ostatní si také prohlédli
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Platné po 3 dní

Sada šroubováků a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Sada šroubováků je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Sada šroubováků online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Sada šroubováků speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Sada šroubováků?"

Kdy je Sada šroubováků v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Sada šroubováků příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Sada šroubováků.

Bude příští týden akční Sada šroubováků?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Sada šroubováků? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Sada šroubováků

Kde můžu najít nejlevnější Sada šroubováků?

Tato Sada šroubováků je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Sada šroubováků a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Pracovní sada, Sada zvířátek a Sada odlivek.

Jaká je cena Sada šroubováků v akci?

Cenu Sada šroubováků najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Sada šroubováků není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 26-09-2022 do 02-10-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Sada šroubováků v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Sada šroubováků, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Sada šroubováků, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Pracovní sada, Sada zvířátek a Sada odlivek. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Sada šroubováků dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Sada šroubováků dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Sada šroubováků?

Akční nabídku Sada šroubováků najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Sada šroubováků?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Pracovní sada, Sada zvířátek nebo Sada odlivek.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Sada šroubováků?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Sada šroubováků vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do02-10-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Sada šroubováků, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Sada šroubováků široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Sada šroubováků můžete najít také následující nabídky: Pracovní sada, Sada zvířátek a Sada odlivek. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...