Letáky od BANQUET

Poslední aktualizace letáku: 09.06.22

BANQUET leták

Platnost: 9 čvn až 10 čvc

Tento BANQUET leták plný nabídek je stále platný pro 16 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od BANQUET a ušetřete při nákupu v BANQUET.

BANQUET leták

Platnost: 18 dub až 30 zář

Tento BANQUET leták plný nabídek je stále platný pro 98 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od BANQUET a ušetřete při nákupu v BANQUET.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog BANQUET online?
21.613 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog BANQUET online?
36.222 lidí vás již předběhlo

Nabídky na BANQUET

Banquet nábytek akční leták a nabídky 

Nábytku z kvalitních materiálů není nikdy dost. Pořiďte si do domácnosti konečně kvalitní kousky, které budou designově odpovídat vašemu stylu a požadavkům. Banquet nábytek akční leták a nabídky přináší produkty, které mají kromě odolnosti také co nabídnout z hlediska příjemné ceny. Slevy a pravidelná akční nabídka z Banquet nábytku dělají velmi populární prodejny, které mnoho zákazníků rádo navštíví. Ať už hledáte novou kuchyňskou desku, psací stůl, nebo třeba šatní skříň, Banquet vám zajistí velký výběr i možnost provést nákup online. Pojďme se podívat na Banquet leták


Jaký nábytek si nyní koupíte levněji u Banquet nábytek?

Na jakou akční nabídku se zaměřuje prodej pro tento týden? Leták pro příští týden přináší mnoho nového a nábytek do každé místnosti. Nová sedačka do obýváku se slevou? Zde to není problém. Stejně tak můžete nakoupit textil do domácnosti, nebo doplňky pro vaši kuchyni. Blíží se jarní a letní sezóna, tak se můžete inspirovat a nakoupit nový zahradní nábytek, který najdete také, pokud si přečtete trendy z Banquet magazín. Pobočky Banquet vás potěší také speciálním programem karta zákazníka, který vám udělí další slevu a body za nákupy. Využívat je pak můžete v rámci sítě prodejen Banquet a na internetu. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Podívejte se na aktuální letáky a všechny praktické informace, které se vám mohou hodit. Stačí si otevřít webové stránky www.banquet.cz, kde najdete online obchod a slevový kód pro nové zákazníky. Kromě toho můžete překontrolovat, jaká je otevírací doba nebo se podívat na poslední trendy nebo nejpopulárnější kusy nábytku zakoupené dalšími zákazníky. V současnosti není dostupná aplikace, ale webové stránky jsou kompatibilní s vaším chytrým telefonem, takže můžete letáky pročítat kdykoli a kdekoli. Udělejte si radost nákupem nábytku za výhodné ceny bez nutnosti slevit na jeho kvalitě. Navštivte Banquet nábytek a vaše peněženka vám bude vděčná.