Letáky od 4home

Poslední aktualizace letáku: 21.06.22

4home leták

Platnost: 21 čvn až 5 čvc

Tento 4home leták plný nabídek je stále platný pro 10 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od 4home a ušetřete při nákupu v 4home.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog 4home online?
58.760 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog 4home online?
24.944 lidí vás již předběhlo

Nabídky na 4home

4home nábytek akční leták a nabídky 

Zvedající se ceny vám ničí plány na rekonstrukci interiéru vašeho domu? 4home nábytek akční leták a nabídky vám ukáží, že nábytek můžete pořizovat i za rozumné ceny a bez kompromisu na jeho kvalitě! Produkty, které si oblíbíte, stylový design, výběr z barev a různých dekorů, na to všechno se můžete těšit, pokud navštívíte prodejny 4home. Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníka a můžete udělat také online nákup, pokud zrovna nemáte čas nebo náladu vydat se na pobočky v Praze, Brně nebo Ostravě osobně. Podívejme se společně jaké výhody přináší 4home leták tentokrát. 


Co si nyní můžete koupit v akci u 4home? 

Nabídku pro tento týden si můžete prohlédnout v aktuálním 4home akční leták pro příští týden. Slevu na nábytek z masivu, jako třeba psací stoly, nebo šatní skříně, uvítají všichni, kteří preferují vysokou kvalitu a dlouhotrvající nábytek. 4home vám přináší také množství doplňků a textilií pro vaši domácnost. Kdo se chystá pracovat z domova, rozhodně ocení slevy na kancelářské židle, díky kterým vás nebudou bolet záda. Rádi trávíte čas venku s příteli či rodinou? Pak se nezapomeňte podívat do sekce zahradního nábytku, kde aktuálně najdete akční nabídky na venkovní posezení. Kromě toho se můžete inspirovat úpravou interiéru ve 4home magazín, kde najdete poslední trendy ze zařizování domova. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Kde najdete všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa? Stačí, když si otevřete webové stránky www.4home.cz, kde najdete také všechny aktuální letáky a e-shop a nábytkem. Využijte slevový kód pro nové zákazníky, který vám přinese další výhody, nebo se zapojte do programu karta zákazníka a sbírejte body za vaše nákupy. Nakupovat můžete pohodlně také z aplikace 4home, kterou si můžete jednoduše stáhnout a používat na cestách a kdykoli budete potřebovat nový nábytek nebo vybavení do domácnosti za skvělé ceny.