Letáky od 4home

4home leták

Platnost: 8 zář až 8 říj

Tento 4home leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od 4home a ušetřete při nákupu v 4home.

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog 4home online?
55.609 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog 4home online?
36.200 lidí vás již předběhlo

Podívejte se na 4home leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

4home nábytek akční leták a nabídky 

Zvedající se ceny vám ničí plány na rekonstrukci interiéru vašeho domu? 4home nábytek akční leták a nabídky vám ukáží, že nábytek můžete pořizovat i za rozumné ceny a bez kompromisu na jeho kvalitě! Produkty, které si oblíbíte, stylový design, výběr z barev a různých dekorů, na to všechno se můžete těšit, pokud navštívíte prodejny 4home. Prodej je zaměřený na pohodlí zákazníka a můžete udělat také online nákup, pokud zrovna nemáte čas nebo náladu vydat se na pobočky v Praze, Brně nebo Ostravě osobně. Podívejme se společně jaké výhody přináší 4home leták tentokrát. 


Co si nyní můžete koupit v akci u 4home? 

Nabídku pro tento týden si můžete prohlédnout v aktuálním 4home akční leták pro příští týden. Slevu na nábytek z masivu, jako třeba psací stoly, nebo šatní skříně, uvítají všichni, kteří preferují vysokou kvalitu a dlouhotrvající nábytek. 4home vám přináší také množství doplňků a textilií pro vaši domácnost. Kdo se chystá pracovat z domova, rozhodně ocení slevy na kancelářské židle, díky kterým vás nebudou bolet záda. Rádi trávíte čas venku s příteli či rodinou? Pak se nezapomeňte podívat do sekce zahradního nábytku, kde aktuálně najdete akční nabídky na venkovní posezení. Kromě toho se můžete inspirovat úpravou interiéru ve 4home magazín, kde najdete poslední trendy ze zařizování domova. 


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Kde najdete všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa? Stačí, když si otevřete webové stránky www.4home.cz, kde najdete také všechny aktuální letáky a e-shop a nábytkem. Využijte slevový kód pro nové zákazníky, který vám přinese další výhody, nebo se zapojte do programu karta zákazníka a sbírejte body za vaše nákupy. Nakupovat můžete pohodlně také z aplikace 4home, kterou si můžete jednoduše stáhnout a používat na cestách a kdykoli budete potřebovat nový nábytek nebo vybavení do domácnosti za skvělé ceny.

Váš 4home obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti 4home a nikdy neplaťte více, než byste měli. 4home má 133 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším 4home leták najdete nabídky, které jsou platné od 08-09-2023 do 08-10-2023. Tento víkend zde najdete 0 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: Vintersaga adventní kalendář, 267 g, Sherpa deka a Vonná svíčka ve skle! Samozřejmě, 4home nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na 4home webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který 4home hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Nábytek & Zahrada, jako je OBI, JYSK nebo Action. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v 4home se slevovým kódem. Podívejte se na 4home web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o 4home

Kde najdu obchod 4home a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny 4home s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách 4home ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít 4home?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna 4home, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku 4home snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen 4home ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny 4home se nacházejí například v Tábor, Teplice a Trutnov.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má 4home?

4home má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Nábytek & Zahrada má pobočky například v Tábor, Teplice a Trutnov. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu 4home. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

4home propagační akce

🛍️ 4home složky: 1
🆕 Nové nabídky: 0
🏷️ Kategorie: Nábytek & Zahrada
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 08.09.2023