Letáky od Decodoma

Poslední aktualizace letáku: 13.05.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Decodoma online?
24.873 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Decodoma

Decodoma akční leták a nabídky 

Máte v plánu nákup nového nábytku do vaší domácnosti a nevíte, kam se obrátit? Pak vás určitě zaujme Decodoma akční leták a nabídky. Slevy a speciální akce jsou u tohoto prodejce s kvalitním a stylovým nábytkem na denním pořádku. Pokud máte rádi příjemné prostředí na prodejnách, ale i pokud preferujete online nákup, můžete si u Decodoma vychutnat to nejlepší z kvality za dostupné ceny. Využijte rady vyškoleného a sympatického personálu a nebojte se kontaktovat obchod třeba za pomocí e-mailu. Pro inspiraci vám může sloužit Decodoma leták, který přináší novinky pro tento týden a určitě vás nenechá chladnými!


Co si nyní můžete koupit ve slevě v Decodoma? 

Podívejte se s námi na nabídku, kterou najdete když si otevřete Decodoma leták pro příští týden. Čalouněné postele, nábytek z masivu, nebo třeba zařízení pro vaši domácí kancelář. Robustní psací stůl z masivu byl vždycky vaším snem? Můžete si ho pořídit levněji a vybírat můžete z množství designů a dekorů dřeva. Praktické šatní skříně nebo  Produkty mají skvělou slevu a ušetříte i při nákupu zahradního nábytku. Prodej je zaměřený také na vybavení do domácnosti, textilie a dekorace. Ozdobte váš domov novými závěsy, nebo třeba pořiďte nový koberec do předsíně. Všechny pobočky jsou připraveny vám asistovat a slevy najdete jak v Plzni nebo Hradci Králové.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Prohlížejte si letáky pravidelně, ať vám nic neunikne. Nově Decodoma vytvořili také magazín, ve kterém najdete všechny poslední trendy v nábytku a interiérovém designu, ze kterého můžete čerpat inspiraci. Magazín i letáky najdete jak na prodejnách, tak pokud si zobrazíte webové stránky www.decodoma.cz. Dostupná také aplikace, kde můžete nakupovat a prohlížet novinky, nebo se zapojit do programu karta zákazníka, který vám udělí slevový kód a pomůže k dalším slevám. Na internetu najdete také všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen, nebo jejich adresa.