Lidl
Lidl

Kinder maxi mix

Platnost této nabídky vypršela!
CZK 139.00
Aktuální Kinder maxi mix z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Kinder maxi mix a využijte nejlevnější nabídky Kinder maxi mix za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 14 Nov až 20 Nov
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Kinder maxi mix a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Kinder maxi mix je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Kinder maxi mix online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Kinder maxi mix speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Kinder maxi mix?"

Kdy je Kinder maxi mix v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Kinder maxi mix příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Kinder maxi mix.

Bude příští týden akční Kinder maxi mix?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Kinder maxi mix? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Kinder maxi mix

Kde můžu najít nejlevnější Kinder maxi mix?

Tato Kinder maxi mix je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Kinder maxi mix a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Kinder maxi surprise, Kinder surprise maxi a Figurka s maxi překvapením kinder.

Jaká je cena Kinder maxi mix v akci?

Cenu Kinder maxi mix najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Kinder maxi mix není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 28-11-2022 do 11-12-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Kinder maxi mix v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Kinder maxi mix, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 28-11-2022 do 11-12-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Kinder maxi mix, podívejte se na Lidl leták platný od 28-11-2022 do 11-12-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Kinder maxi surprise, Kinder surprise maxi a Figurka s maxi překvapením kinder. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Kinder maxi mix dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Kinder maxi mix dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 28-11-2022 do 11-12-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Kinder maxi mix?

Akční nabídku Kinder maxi mix najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 28-11-2022 do 11-12-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Kinder maxi mix?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Kinder maxi surprise, Kinder surprise maxi nebo Figurka s maxi překvapením kinder.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Kinder maxi mix?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Kinder maxi mix vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 28-11-2022 do11-12-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Kinder maxi mix, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Kinder maxi mix široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Kinder maxi mix můžete najít také následující nabídky: Kinder maxi surprise, Kinder surprise maxi a Figurka s maxi překvapením kinder. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...