Lidl
Lidl

Kinder adventní kalendář

Platnost této nabídky vypršela!
CZK 179.00
Aktuální Kinder adventní kalendář z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Kinder adventní kalendář a využijte nejlevnější nabídky Kinder adventní kalendář za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 14 Nov až 20 Nov
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Kinder adventní kalendář a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Kinder adventní kalendář je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Kinder adventní kalendář online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Kinder adventní kalendář speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Kinder adventní kalendář?"

Kdy je Kinder adventní kalendář v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Kinder adventní kalendář příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Kinder adventní kalendář.

Bude příští týden akční Kinder adventní kalendář?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Kinder adventní kalendář? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Kinder adventní kalendář

Kde můžu najít nejlevnější Kinder adventní kalendář?

Tato Kinder adventní kalendář je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Kinder adventní kalendář a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Kinder adventní kalendář, Adventní kalendář kinder bueno, 167g a Kinder adventní kalendář 150 g.

Jaká je cena Kinder adventní kalendář v akci?

Cenu Kinder adventní kalendář najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Kinder adventní kalendář není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 29-11-2022 do 05-12-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Kinder adventní kalendář v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Kinder adventní kalendář, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Kinder adventní kalendář, podívejte se na Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Kinder adventní kalendář, Adventní kalendář kinder bueno, 167g a Kinder adventní kalendář 150 g. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Kinder adventní kalendář dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Kinder adventní kalendář dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Kinder adventní kalendář?

Akční nabídku Kinder adventní kalendář najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 29-11-2022 do 05-12-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Kinder adventní kalendář?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Kinder adventní kalendář, Adventní kalendář kinder bueno, 167g nebo Kinder adventní kalendář 150 g.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Kinder adventní kalendář?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Kinder adventní kalendář vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 29-11-2022 do05-12-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Kinder adventní kalendář, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Kinder adventní kalendář široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Kinder adventní kalendář můžete najít také následující nabídky: Kinder adventní kalendář, Adventní kalendář kinder bueno, 167g a Kinder adventní kalendář 150 g. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...