Lidl
Lidl

Hello ovocná přesnídávka

13,90 Kč
6,90 Kč
Aktuální nabídka Hello ovocná přesnídávka v Lidl z letáku od 17-01 do 23-01. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Hello ovocná přesnídávka za nejlepší cenu.
Platnost: 17 led až 23 led
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 13.01.22
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Platné po 4 dní

Hello ovocná přesnídávka a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Hello ovocná přesnídávka je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Hello ovocná přesnídávka online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Hello ovocná přesnídávka speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Hello ovocná přesnídávka?"

Kdy je Hello ovocná přesnídávka v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Hello ovocná přesnídávka příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Hello ovocná přesnídávka.

Bude příští týden akční Hello ovocná přesnídávka?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Hello ovocná přesnídávka? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.