Letáky od BALA

Poslední aktualizace letáku: 13.06.22

BALA leták

Platnost: 15 čvn až 26 čvn

Tento BALA leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od BALA a ušetřete při nákupu v BALA.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog BALA online?
25.163 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog BALA online?
24.194 lidí vás již předběhlo

Nabídky na BALA

Bala akční leták a nabídky

Kde jinde hledat čerstvé potraviny za výborné ceny, než-li v Bala akční leták pro tento týden. Pokud se rádi zastavíte v některé z prodejen, pak určitě víte, že se vždycky můžete těšit na akční ceny, slevy a produkty, které zákazníci milují.

 

A jaké nabídky si pro vás supermarket připravil tentokrát? Kvalitní potraviny z prověřených zdrojů, čerstvé a křupavé pečivo, nebo mléčné výrobky nejvyšší kvality. To vše najdete v Bala supermarketu, stejně jako pivo, víno, vybraný alkohol, nebo potřeby pro domácnost. Voňavé uzeniny, párky, čerstvé maso z místních chovů, které si můžete nakoupit a připravit z nich chutné jídlo pro vaši rodinu. Zařaďte na váš nákupní seznam ještě více potravin, na které se vztahuje akce. Skvělé ceny, díky kterým ušetříte, najdete na prodejnách v Praze, Brně, Olomouci nebo Ostravě, ale také v menších českých městech. Bala prodej je zaměřen na cenově dostupnou nabídku, která je ovšem kvalitní a tak si můžete s klidem nakoupit sladkosti, pochutiny, zboží pro úklid domácnosti, nebo krmivo pro vaše mazlíčky. V současnosti nelze provést online nákup, ale pokud se vydáte na některé blízké pobočky, pak můžete použít k platbě stravenky a nebo se zapojit do programu Karta zákazníka, který vám přináší další slevu na nákupy a výhody. Kromě toho si můžete zobrazit magazín, který hypermarket Bala vydává pro své zákazníky. Udělejte si radost dobrým jídlem nebo oblíbeným produktem, v tomto supermarketu vždy najdete vaše oblíbené značky, ale i produkty, které jsou nové a osvěžující.

 

V případě, že vás zajímá více informací, jako je otevírací doba prodejen, aktuální letáky, nebo zda existuje aplikace Bala, pak můžete navštívit webové stránky www.mojebala.cz, kde najdete také chutné recepty ze surovin z pultů Bala. Použijte slevový kód při vašem nákupu a ušetřete. Nákup potravin pro vás bude v těchto prodejnách příjemným zážitkem, na který se budete těšit.