Terno
Terno

Vodňanská kuřecí stehna

Platnost této nabídky vypršela!
69,90 Kč
39,90 Kč
Aktuální Vodňanská kuřecí stehna z Terno letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Vodňanská kuřecí stehna a využijte nejlevnější nabídky Vodňanská kuřecí stehna za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 11 kvě až 17 kvě
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Terno nebo na webových stránkách Terno.
Poslední aktualizace: 18.05.22
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Terno leták
Tip

Terno leták

Platné po 3 dní

Vodňanská kuřecí stehna a online akce přímo z aktuálního letáku Terno

Tato Vodňanská kuřecí stehna je nyní v prodeji v Terno. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Terno, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Vodňanská kuřecí stehna online prostřednictvím webových stránek Terno nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Vodňanská kuřecí stehna speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Terno příští týden akce na Vodňanská kuřecí stehna?"

Kdy je Vodňanská kuřecí stehna v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Vodňanská kuřecí stehna příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Vodňanská kuřecí stehna.

Bude příští týden akční Vodňanská kuřecí stehna?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Vodňanská kuřecí stehna? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Terno příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.