OBI
OBI

Stojanový ventilátor

Platnost této nabídky vypršela!
549,00 Kč
Aktuální Stojanový ventilátor z OBI letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Stojanový ventilátor a využijte nejlevnější nabídky Stojanový ventilátor za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 1 čvn 2022 až 12 čvn 2022
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku OBI nebo na webových stránkách OBI.
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální OBI leták
non-favorite-icon favorite-icon

OBI leták

Platné po 23 dní

Stojanový ventilátor a online akce přímo z aktuálního letáku OBI

Tato Stojanový ventilátor je nyní v prodeji v OBI. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták OBI, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Stojanový ventilátor online prostřednictvím webových stránek OBI nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Stojanový ventilátor speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku OBI příští týden akce na Stojanový ventilátor?"

Kdy je Stojanový ventilátor v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Stojanový ventilátor příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Stojanový ventilátor.

Bude příští týden akční Stojanový ventilátor?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Stojanový ventilátor? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku OBI příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Stojanový ventilátor

Kde můžu najít nejlevnější Stojanový ventilátor?

Tato Stojanový ventilátor je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Stojanový ventilátor a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Nábytek & Zahrada". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Teplovzdušný ventilátor, Horkovzdušný ventilátor a Elektrický topný ventilátor.

close-icon close-icon

Jaká je cena Stojanový ventilátor v akci?

Cenu Stojanový ventilátor najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním OBI leták nebo na webových stránkách OBI. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování OBI leták a jednotlivých Nábytek & Zahrada.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u OBI?

Pokud aktuální Stojanový ventilátor není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout OBI leták od 01-12-2023 do 31-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v OBI. Prohlédněte si všechny Nábytek & Zahrada, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Stojanový ventilátor v OBI?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Nábytek & Zahrada! Pokud chcete vědět, zda má OBI nejvyšší slevu na Stojanový ventilátor, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální OBI leták platný od 01-12-2023 do 31-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky OBI má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Stojanový ventilátor, podívejte se na OBI leták platný od 01-12-2023 do 31-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Teplovzdušný ventilátor, Horkovzdušný ventilátor a Elektrický topný ventilátor. Nenechte si uniknout skvělé ceny u OBI.


close-icon close-icon

Je promo Stojanový ventilátor dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Stojanový ventilátor dostupná online v OBI, podívejte se na webové stránky OBI. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách OBI, kde najdete také aktuální OBI leták platný od 01-12-2023 do 31-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Nábytek & Zahrada můžu najít tuto Stojanový ventilátor?

Akční nabídku Stojanový ventilátor najdete v kategorii Nábytek & Zahrada. Klikněte na OBI leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální OBI leták platný od 01-12-2023 do 31-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Stojanový ventilátor?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v OBI. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního OBI leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Nábytek & Zahrada, najdete podobné obchody jako OBI a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Teplovzdušný ventilátor, Horkovzdušný ventilátor nebo Elektrický topný ventilátor.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Stojanový ventilátor?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Stojanový ventilátor vyžaduje takový kód, podívejte se na OBI leták platný od 01-12-2023 do31-12-2023 nebo na webové stránky OBI.

close-icon close-icon

Kromě Stojanový ventilátor, co dalšího OBI nabízí?

OBI nabízí kromě Stojanový ventilátor široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták OBI leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Stojanový ventilátor můžete najít také následující nabídky: Teplovzdušný ventilátor, Horkovzdušný ventilátor a Elektrický topný ventilátor. Prohlédněte si také další Nábytek & Zahrada, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu